Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki mennyi idösen vitte elöször...

Ki mennyi idösen vitte elöször strandra a babát?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 3. 12:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Tudtommal 1 éves kora előtt nem mehet medencébe,max. babaúszásra! 1 éves kor után is max. úgy vittem, ha előtte 3 napig kapott Valurinal-t! Valurinal szirup, adható 1 éves kortól, értsd 12 hónap 2 hét letelte után! Szabadvízbe!!! Ha medence, akkor csak baba! Felnőtt medencébe én nem vinném! Ha lány, akkor különösen nem!!! Húgyúti fertőzések, klór, gomba stb. Olvass utána!!! Bár azt látom a nemtörődöm emberek gyerekei nem kapnak el semmit! Vagy csak nem érdekli őket, ha mégis?!
2017. ápr. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

A "kiviszem a strandra" nem egyenlő azzal, hogy a vízbe is beviszem.

Én már írtam, hogy 3 hónapos volt, mikor strandra mentünk. Áprilisi születésű. Babakocsiban majdnem végig aludt, csak enni kelt fel, jól érezte magát a friss levegőn. Mikor ébren volt, kitettem a plédre, levettem róla a pelust, hogy szellőzzön kicsit a popója is. :-D Iszonyúan élvezte.

A lányaim kicsit nagyobbak voltak, de születésük utáni nyáron velük is voltunk. A középső februári, a kicsi decemberi, tehát féléves koruk körül már strandoltak.

1 évvel később már a vízbe is bevittem őket.

2017. ápr. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
9 hónaposan,de azért mert akkor lett strand idő :) Egyébként 3 hónapos kortól vittem volna.
2017. ápr. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Csuti03 válasza:
Nekünk a védőnő mondta,hogy 4hós korától természetes vízbe bevihetjük kicsit. Így a márciusban született kisfiam augusztus végén már megmártózott a Balatonba. Nagyon tetszett neki :) Mesterséges vízbe csak kövi nyáron vittük.
2017. ápr. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Én a mai napig nem voltam ilyen helyen F27
2017. ápr. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
A nagy kb. 4 hónapos volt, amikor először strandra mentünk, és egy picit "megúsztattuk" a gyerekmedencében. A kicsi most fél éves, és épp ezen a hétvégén voltunk vele fedett strandon. Mind a kettő nagyon élvezte. Nyilván nem mindegy, milyen strandra viszed. Ahová mi járunk, az rendezett, tiszta. Fertőzést meg sajna akkor is összeszedhet a csöppség, ha épp nem otthon pelenkázom.
2017. ápr. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 kriszpo ***** válasza:
Nem emlékszem pontosan, kb fél éves lehetett. Bevittük a vízbe is (babamedence), több alakalommal. Kb 1,5 éves korára a Balatonba is. Nagyon élvezte, fertőzést, betegséget nem szedett össze. A babaúszás meg szerintünk felesleges pénzkidobás (bocs ha valakinek rontjuk az üzletét). A legjobb anyával és apával :)
2017. ápr. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Már bocsi utolsó, de a babaúszásnak pont az a lényege, hogy a baba a szülővel van a vízben (ami többek között erősíti kettejük kapcsolatát, összetartozását)! Azért nevezik babaúszásnak, mert a medence szigorú szabályok szerint van fertőtlenítve, klór nélkül és jelen van egy szakember aki a biztonságot garantálja! De a SZÜLŐ viszi be a babát!
2017. ápr. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 kriszpo ***** válasza:

Kedves 18-as! Szerintem valamit nagyon félre érthettél! Szerinted a gyereket egyedül engedem be a vízbe??? Szakember garantálja a biztonságot.... Persze,mert a szülő nem tudja ezt garantálni ugye??? (bizony vannak olyan szülők sajnos, de nekik a szárazföldön sem ajánlom a gyermekkel való foglalkozást)

"A legjobb anyával és apával :)" ez pedig arra vonatkozik, hogy nem kell oda még 10 gyerek és 20 szülő meg egy "szakember" kiscsoportos foglalkozáson.

Szerinted engem vagy a szüleimet vagy nagyszüleimet mikor vittek "babaúszásra"? Mégis szerettük és szeretjük a vizet és persze a szülőket is. Még mindig fenntartom: a babaúszás felesleges! DE! Ettől függetlenül, aki akarja nyugodtan vigye a gyereket "babaúszásra". Ennyi a véleményem, amit MEGÉRTENI kötelező, elfogadni nem muszáj.


36/F családapa

33/N családanya

2017. ápr. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!