Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor vitted először babádat...

Mikor vitted először babádat strandra?

Figyelt kérdés
2011. aug. 22. 14:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
mi 1évesen vittük előszőr
2011. aug. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
5 hónaposan. Nagyon élvezte! Imád pancsolni, meg tetszett neki a sok ember. :)
2011. aug. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kifejezetten strandon most voltunk először (23 hónapos lesz), a múlt hónapban voltunk tengernél nyaralni, illetve egyszer 11 hónapos korában voltunk a fedett debreceni aquaticumban. De azért nem mentünk eddig máshová, mert kertes házban lakunk, van itthon is medence. Most viszont már akkora, hogy élvezi a strandolást, csúszdát, és az egyéb medencés játékokat.
2011. aug. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szabad strandon 4, 5 honaposan voltunk eloszor
2011. aug. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
7 hónaposan volt először tenger parton, azóta kimondottan strandon nem, csak az itthoni medencében, de imádja a vizet!!!
2011. aug. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
kb 2 hónapos volt Dagály strand oda járt babúszásra a gyerkőc :-))
2011. aug. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Én 6 évesen vittem először és utoljára.
2011. aug. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha szabad kérdezni: miért?
2011. aug. 23. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Önző vagyok, vagy egoista, vagy valami hasonló és paranoiás is... :S Nem tudok úszni, sőt, mondhatni vízfóbiám van, max egy fürdőkádnyit tudok elviselni, köszönhetően a fantasztikus kötelező iskolai úszásoktatásnak, amit annó nálam alkalmaztak a "dobd be a mély vízbe, majd kiúszik"-nak. Félek a víztől, de betegesen. Így elég nehéz strandra menni a gyerekkel -mással meg nem tud, mivel egyedül nevelem. Idén elméletileg mennek úszásoktatásra. Ha megtanul úszni és nekem nem kell vele a vízbe mennem, akkor majd elviszem. Mondjuk biztos hogy akkor is kész idegbeteg leszek a medence mellett...
2011. aug. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!