Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyibe kerül a Lidl-ben...

Mennyibe kerül a Lidl-ben kapható pelenka?

Figyelt kérdés
2008. okt. 13. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Olyan 500 Ft körül van egy kis csomaggal, de nem biztos. Viszont, ha olcsót és jót akarsz venni, akkor vegyél a Pennyben Baby Time pelust. Az Libero minőségű, és olcsóbb, mint a Lidl-ben kapható.
2008. okt. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2008. okt. 13. 13:33
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

Most Toujours márkájút lehet kapni nagyobb kiszerelésben, mi most vettünk ott 5-ös méretű 44db-osat 2399Ft-ért. De azt hiszem a többi is ennyibe kerül, de ugye sokkal több van benne, mérettől függően. Régen azt hiszem Cien márkájú volt ott. Nekem tetszik ez a Toujours-os márka, eléggé bejött. Ezelőtt, amióta 5-ös méret kell, mi a Pennyset használtuk, az is 44db, 2299Ft. Az is jó volt. Db árban pár ft eltérés van.

Ja és a Lidl-ben van kis csomagos pelus is, csak az más márkájú, azt hiszem az még a Cien-es, de nem vagyok benne biztos. Az olyan 500ft körül volt azt hiszem.

Ja és jó még a Rossmann saját márkás pelusa is, a Babydream-es. Azt hiszem ez a neve. Árban is jó.

Próbáld ki.

2008. okt. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is tudom ajánlani a Rossmannos pellust!!Nagyon jó főleg ha akciósan is veszed 1899-

:)

A másik favoritom a Lidl-s volt...ott is nézzd az akciósat...a Clien 519 szokott lenni,de pld a múltkor bevásároltam egy csomót mert 299--re akciózták!!!ez 12-14 db-s de db-ra megéri!

2008. okt. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A rossmanos pelus nekünk nagyon nem vált be! A dm-es viszont igen. A Lidl-s is.
2017. jan. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!