Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kell a tejet véglegesen...

Hogyan kell a tejet véglegesen elapasztani?

Figyelt kérdés
Szedem a homeós bogyót UU 15CH-t adták a gyógyszertárban. Mikor feszül picit lefejek, napról napra kevesebbet. Az a tejmennyiség ami benne marad nem fog gondot okozni, vagy az hová fog tűnni? Nem akarok használni vizes borogatást, és nem kötözöm le őket.
2010. máj. 12. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez engem is érint, érdekelne. Én is mindennap kicsit lefejek, talán ma már kihagyom, csak nem tudom jó-e így. Bár kicsit szúrkál a cicim, lehet hogy mégis le kell majd fejnem.
2010. máj. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
NA akkor már ketten vagyunk, valami hozzáértő írhatna ez ügyben, mert az egyiket már 3 napja nem fejem, azzal nincs gond, mert abba mindig kevesebb volt, viszont a másikban, amiben sok van, na azzal a tejjel mi lesz, hová fog tűnni, ha nem lesz lefejve rendesen?
2010. máj. 12. 20:54
 3/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nekem sikerült már egyszer elapasztanom a tejem. A kislányom 10 hónaposan elválasztotta magát. Nekem akkor már nem volt sok tejem, csak pár korty. Én nem fejtem, de hideg vizes ruhával borogattam kicsit. Néha csöpögött még, de két hét múlva nem éreztem már semmit. Szerintem, ha fejitek, akkor csak tejtermelődésre serkentitek a melleteket. A felesleg úgyis kicsöpög. Nekem legalábbis így volt. És hogy ne gyulladjon be, arra való a hideg vizes borogatás.
2010. máj. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
1. vagyok, én azért fejem, mert csomós és fáj, de nem csöpög. De csak annyit fejek le, hogy a csomókat ne érezzem.
2010. máj. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Megint én vagyok. Azt elfelejtettem írni, hogy kb. mikorra elapadt a tejem, a mensim is megjött. Biztos van összefüggés a kettő között.
2010. máj. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Nekem 32 hónap szoptatás után kellett elapasztanom a tejem.

Homeós bogyó szedésével urtica urens 30Ch-t szedtem.

2 naponta feltelt tejjel a mellem, főleg az egyik. Ilyenkor csomókat éreztem benne. Lefejtem.

Fontos, hogy ne mindennap fejjétek, hanem egyre ritkábban.

Érezze a mell, hogy egyre kevesebbet van igénybevéve.

Nekem eltartott 2-3 hétbe is, mire "kifogyott a tej".

Vizes borogatást is tettem rá.

Ha van még kérdésetek, szívesen válaszolok rá.

2010. máj. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én nem szedtem semmit az elapasztásra,csak mindig kevesebbet fejtem.
2010. máj. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

21.15-ös!

Akkor ha jól értem teljesen ki kell fejni a mellet? Mert én most úgy csinálom ahogy előttem írták-mindig picit fejek. De ha teljesen kifejem akkor termelődik megint sok,nem? Bocsi, de nagyon analfabéta vagyok ezügyben.. Köszi

2010. máj. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én úgy csináltam, hogy egy-egy alkalommal addig fejtem, amíg a csomók el nem tűntek. Ez nem azt jelenti, hogy ürítsd ki a melledet teljesen, hanem a csomók megszűnéséig. Utána pihi és borogatás.
2010. máj. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!