Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Passzoltad már állatodat...

Passzoltad már állatodat véglegesen a baba miatt? Miért?

Figyelt kérdés
Dillemában vagyunk, mert van egy kutyánk és nem igazán összeférhető a gyerekkel (kosz, szőr, idő, elég ugatós). Nem támadja vagy ilyesmi, csak sok a teher vele. De tudjuk, hogy mi vállaltuk. Viszont most lenne olyan a családban aki befogadná. Nem szívesen válunk meg tőle, mert az is biztos, hogy állandóan a fejünkhöz vágnák mi akartuk. És ez jogos is....
2010. ápr. 14. 19:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
50%
Én nem válnék meg tőle. sok baba felnő állat mellett, ha figyelsz a higéniára, nem lesz baj.
2010. ápr. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a macskánkat.

Rokonnak adtuk.

Perzsa állandó szőrös volt minden. De azért költözött, mert nem szereti a gyerekeket.Most sem lehet bevinni hozzá.Egyszer elfelejtették becsukni a fiam arcán azóta is ott a nyoma, olyan mélyen felkarmolta.

Nos ő ezért nyaral:)

2010. ápr. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
66%
Szia.NEm akarlak bántani de ha tényleg ti szerettétek volna azt a kutyustakkor mért rakjátok ki?Nekünk van egy 9 éves kiskutyánk és másfél éves a kisfiúnk ráadásúl júliusban születik a második bébink és mi sem raktuk ki a kutyust.Férjem bevállalta a reggeli és esti kutyasétáltatásokat és minden eggyes séta után meg van törölve a kutya lába,feneke és szája vagy zuhannyal és utánna megtöröljük vagy törlökendövel,minden nap felporszívózok és felmosok,mondjuk nem feltétlenül a kutya miatt hanem azért mert rendmániás vagyok.Igaz,hogy plussz feladat de hidd el,hogy az a kutya föleg ha idösebb már nagyon megfogja sinyleni ezt a költözködést,arról nem is beszélve,hogy a fiam imádja a kutyát,szereti nyúzni is és a kutya megértö ráadásúl amikor beteg a kisfiam ott alszik a kutyus az ágya mellett és örzi.Imádják egymást.Ha ezeket a plussz dolgokat megtudjátok oldani a pároddal hidd el,hogy nem lessz utba a kutya,de ugye ez a ti döntésetek,ti tudjátok.Minden jót nektek!
2010. ápr. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
53%
Igen!Két rottweiler kutyánk volt,de az egyiket a szukát mielőtt szültem elaltattuk az állatorvossal.Az ok pedig az volt hogy a férjem amikor játszott vele,a kutya még játék közben is rendesen harapott,nem volt kiszámítható.De viszont a másik roti amelyik megmaradt az nyugodt,kiegyensúlyozott kutya volt,de vele sem hagytuk soha kettesben a gyerekeket,még most sem pedig már nem olyan kicsik(6-9) évesek).
2010. ápr. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
80%
Lakásban egyáltalán nem tartanék kutyát, de biztos megválnék tőle a gyerek érdekében. Biztos nehéz, hisz nekünk is van kettő, de kint. Nagyon hozzá tud nőni az embernek. De támogatom az ötletet! Add oda valakinek, nem való gyerek mellé. Ha nagyobb lesz majd...
2010. ápr. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Mi igen, a cicánkat :(

A mai napig nagyon hiányzik....meg szoktuk látogatni. Nagyon jó helyen van, csak ez nyugtat. Mi panel lakásban lakunk, a cica nagyon öntörvényű, hisztis, féltékeny és nagyon erős volt :) (mi így is nagyon szerettük/szeretjük)Nem mertem megkockáztatni, hogy maradjon egy bébi mellett......

2010. ápr. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
2 éves a kutyus. Az is a helyzet, hogy nem igazán szereti a gyerkeket. Ha gyereket lát az utcán nagyon elkezdi ugatni. Igaz a miénket mintha messziről már megszokta volna, de még kicsi a manó és nem indult meg.....
2010. ápr. 14. 20:45
 8/22 anonim ***** válasza:
53%

Hát akkor most jöhet a lepontozás!!!

Szerintem ennél gusztustalanabb nem is létezik, ti nem vagytok normálisak, ha jól emlékszem egy válaszoló kivételével. Nekem 9 hós a babám ,éás eszembe sem jutott a kutyát kirakni miatta... NEm is értem milyen degenerált emberek vannak.... Akkor minek kellett a kutya?????? Nem tudtátok, hogy szülni fogtok, vagy mi? A mi kutyánk lassan 5 éve van velünk, de én úgy vállaltam, hogy tudtam majd babát is szeretnék. Igazából ilyen szánalmas, gusztustalan embereknek jobb, ha nem is magyarázom!!! És tudjátok mi a legborzasztóbb, hogy az ilyen anyukákból lesznek az olyanok, akik félelmet nevelnek a gyerekbe. Istenem én is mennyi ilyen idiótával találkozom, de majd az én gyerekem röhög ezeken a kis beszarikon!

A rotis anyukának üzenem, hogy ő még az átlag hülyénél is lejjebb való, miért nem adtad be menhelyre a kutyát, miért altattad el... IDIÓTA!

2010. ápr. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
28%
Te utolsó meg egy **** vagy!!!!!!!! Nyald ki a kutyád vala*****. Neked meg inkább kutya kell mint gyerek.
2010. ápr. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
61%

Figyelj drága, gondolkodni kell, mert az állat nem egy tárgy, amit ide-oda pakolunk. Vagy akkor addig minek tartod, amíg nincs gyerek????????????????

Mert én most is úgy szeretem a kutyámat, mint a lányom születése előtt!!!!

2010. ápr. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!