Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehet megvenni még születé...

Mit lehet megvenni még születése előtt a gyógyszertárban a babának?

Figyelt kérdés

Szeretném, hogyha mire megszületik minden meglegyen.

Mik azok a dolgok, amiket betudok szerezni recepten kívül? Amik a legszükségesebbek.

Mindenképp meg kell várni, hogy felírja az orvos vagy megvehetem magamtól is?



2017. ápr. 7. 15:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Megvehted, gondolom recept nélkül picit drágábbak. Alkohol a köldökére, olaj, hidrophilicum (babafürdető kence). Ilyesmikre gondoltál?
2017. ápr. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 picoka92 ***** válasza:
87%
Szia! En most varom a masodikat. Mar barmikor johet. Ujabban nincs koldokkezeles, de a nagyrol maradtt alkohol es hasznalni fogom, mert butasag hogy nem kell vele foglalkozni. Kerdeztem a vedonom hogy hat de nincs e gond a babak koldokevel miota nem kell kezelni es mondta hogy jajj dehogynem!! Szoval fel sem irjak, igy magadtol kell megvenned ha nem akarod hogy begyulladjon neki az alkoholt. Nem tudom elso baba-e de azert ha megkered a vedonod hogy hogy is volt eddig a koldokapolas, biztosan megmutatja neked. Szoval en ezt az egyet javaslom. Tapszer raer ha tenyleg nem lenne tejed... kremeket a doki ir fel, ezek keverősek, majd kivaltod miutan megszuletett.
2017. ápr. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon rosszul jött ki ez a "majd ha hazajövünk átjön a doki és kiir mindent stb).. vasárnap engedtek haza, mert besárgult a lányom. MINDENT recept nélkül kellett megvenni, és a hatodik gyógyszertár volt csak nyitva. oké nem volt olyan drága de ha pl kapsz receptet tényleg olcsóbb.

A tápszer pótlásra is 1500 lett volna, mivel nem volt recept, így 3500 volt egy doboz.

2017. ápr. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen-igen ezekre gondolok.

Pontosan mi kell? Alkohol tuti :)

Koszi a valaszokat eddig.

2017. ápr. 7. 15:49
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem - bár rég volt - még terhesen felírta a doki az egészséges rendelésen és így ki tudtam váltani előre.
2017. ápr. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én tavaly nyáron szültem, előre felírta, de csak a szülés napján válthattuk ki, mert a fiam születési dátumát rá kellett írni.Mire hazamentünk a kórházból, a férjem mindent kiváltott.
2017. ápr. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
És miért ne kellene a köldököt kezelni?Tavaly még kellett.
2017. ápr. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 picoka92 ***** válasza:
Hat en is felhaborodtam hogy nem kell koldokot kezelni. A 2eves fiamnal kellett es jo is volt. Amig nem mertem ugy hozzanyulni nem is tortent semmi javulas. Aztan mikor megmutattak ket nap utan le is esett. Hat az ilyen "szuper" dolgokat mindig sikerul atvenni a fejlett nyugattol. Most ez van, hogy nem kell, csak lehajtani a pelust, hogy ne erjen hozza. Eleg uj a dolog, baratnom 5honapos kislanyat meg kellett kezelni.
2017. ápr. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kulfoldon dolgozom korhazban, amiota itt vagyok (9 eve ) azota nem kell kezelni a koldokot. Semmi gondot nem okoz, de majd Magyarorszag is eleri a szintet talan otven ev mulva.
2017. ápr. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!