Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Keresztelőre milyen ajándékot...

Keresztelőre milyen ajándékot vigyünk? Bátyám kislányának (nem mi leszünk a keresztszülei)?

Figyelt kérdés
Olyan vmi érdekelne, ami maradandó. Ill. Nagymamától mit kapjon a keresztelt picúr?
2010. máj. 13. 11:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyi idős. Babaápolási szerek, pelenka, szoknyák, pénz, játékok.
2010. máj. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Nekünk áprilisban volt a keresztelőnk, a Pici kapott vagy 4 pár fülbevalót, 2 nyakláncot, szóval többnyire olyan dolgokat, aminek most egy cseppet sem veszi hasznát. Én anyuéktól kértem etetőszéket mert lehet, hogy az nem maradandó, viszont arra szüksége van, nem pedig egy raklap fülbevalóra. Ennek ellenére emléknek viszont többnyire arany ékszereket szoktak venni.
2010. máj. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Szia...Maradandó? Keresztelői ajándék mifelénk nem maradandó hanem hasznos.Pl, egy baba ápolószereket tartalmazó kis csomag mellé egy szép baba takaró,és az mellett egy kis boríték úgy 10 ezer forint alatti összeggel,no és az elmaradhatatlan pelenka,de nálunk csak a kereszt szülők ajándékoznak.Egy nagyon szép szokás a mi családunk körében hogy a nagymamák kislány unokáiknak egy gyönyörű arany nyakláncot vesznek ezüst gyűrűvel a keresztelőre( :) nekem is van)ez maradandó,illetve a fiú unokáknak egy számlát nyitnak,vagy a takarékba helyeznek kisebb összeget és a szüleik ezzel a kezdőlökéssel gyűjtögethetnek a fiaiknak a jövőre...ez is maradandó és hasznos.
2010. máj. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%

Medált (kereszt, esetleg a baba horoszkópja) - ez is maradandó, úgyis nyakláncot, fülbevalót szoktak venni.

És tényleg pelenka, törlőkendő amire mindig szükség van és annak biztosan örülnek a szülők.

Pénzt is adhatsz. Szerintem az is jó ötlet, ha beváltattok euróra x,-Ft összeget és azt adjátok oda. Lehet, hogy egyszer nagyon jól jön majd, ha valami olyasmit akarnak venni a szülők (esetleg külföldön), vagy ha éppen nagyon lemenni az árfolyam, még hasznos is lehet.

2010. máj. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

szerintem az ékszert meg kéne beszélni, nehogy ő is 4 garnitúrát kapjon... inkább zserintem is pelenka, babaápolási szerek. esetleg kisruhácska, jó lenne tudnod, mire van szüksége. próbáld kipuhatolni!

szerintem pénzt se vigyél ,hogy majd vesznek ,ami kell alapon.

2010. máj. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
11hós lesz majdnem akkor.kislány amúgy. nem állunk jól anyagilag, ékszert nem vennék neki, fülbevalója van. mi anno a keresztlányunknak vettünk arany medált. pelus nekem furán hangzik, de akkor lehet megkérdezem, csak szerettem volna vmi meglepit ami emlék is.
2010. máj. 13. 11:57
 7/10 anonim ***** válasza:

nálunk most volt a keresztelő.kisfiam 8 hós.mindenkitől pénzt kapott,azonfelül kapott a dédiétől 1 termoszt(pont jól jött mert akartam még1et venni a teájának),meg kapott a férjem nagynénjétől egy pelenkatortát.nálunk ez igy jó is volt,hogy pénzt adtak,mert mi sem állunk valami jól anyagilag.szerintem ha vesztek is valamit akkor csak is olyant amit tud hasznosítani,vagy kérdezzétek meg a szülőket hogy mire lenne szüksége a picúrnak.

/S/

2010. máj. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2010. máj. 13. 12:36
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi az elmúlt két évben voltunk három keresztelőn. Nike/Adidas melegítő(nagyobb méret, 1-1/2 évesnek már), járássegítő, kismotor. Ezeket választottuk és tetszettek. :) Nem voltunk keresztszülők mi sem.
2010. máj. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ezek már tetszenek Kedves Utolsó!!Köszi!
2010. máj. 13. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!