Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy bölcső a hálóba érdemes...

Egy bölcső a hálóba érdemes lenne?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszenek az ilyesmi bölcsők:

[link]

A calád szerint nem érdemes, úgyis a kiságyban fog aludni, de szerintem a mi szobánkba lehetne venni egyet, mert hát nem a babaszobában leszek egész nap, viszont egyedül leszek vele, és bizonyára nem a kezemben lesz egész nap. Szerintem nem ártana, de nagyon lehurrogtak, hogy csak fölösleges pénzkidobás, úgyse fogjuk használni.

Még annyit, hogy nem egy gyereket tervezünk, ha jó állapotú marad a kiságy, babakocsi stb, a kistesók megöröklik.



2017. ápr. 10. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
60%

Nekünk pont ilyen volt.


Ha egyszintes lakásban éltek akkor mindenképpen érdemes ezt megvenni. Mi az elsö gyereknél lakásban laktunk volt gyerekszoba +háló+nappali.

De az elsö 2 hónapban ott aludt mellettünk a bölcsöben a hálószobában. Nappal meg fogtam és kitoltam a bölcsöt a nappaliba és ott voltunk... Nagyon praktikus volt.

Èn nagyon szerettem volna ha elsö perctöl kezdve a szobájában alszik, de képtelen voltam betenni oda egyedül. Akkor került a szobájába mikor 2 hósan elkezdte átalaudni az éjszakákat...


A második gyereknél már házban laktunk, és a hálók az emeleten voltak. Ott a hálóba egy ágymellé szerelhetö ágyat választottunk, és ott volt 3 hónapot a kicsi.

2017. ápr. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

első időkben nekünk is volt az ágy mellett egy bölcső, abban volt a kicsi, ha felkelt éjjel, könnyebb volt sokkal, aztán volt, hogy csak felriadt, megsimiztem a hátát és aludt is tovább, fel sem ébredtem teljesen.

Ha te úgy érzed, kell, és belefér, vedd meg.

2017. ápr. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk is volt egy hasonló. Szerette a kisfiam. Igaz, mi csak pár hónapig használtuk, utána lecseréltük Adamo hintára. Nap közben nagyon jókat alszik benne.
2017. ápr. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én sem vennék, tényleg nem lehet kihasználni, elég drága. Vegyél inkább adamo hintát vagy annak utánzatát. Mondjuk abba nem fogod egész éjszaka altatni, de ahogy kiveszem a szavaidból a bőlcsősben sem altatnád, mert van kiságya.

Az adamo hintát 3 éves korig lehet használni, van amihez rúgó is van, az még jobb. Nagyon jó fejlesztő hatású. Mi vettünk, de még a baba a pocakban van :)

2017. ápr. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Hintát is fog kapni a kicsi mindenképp, és természetesen egyikbe sem fogom éjszakára letenni.

2017. ápr. 11. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!