Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak a baba instant teát...

Csak a baba instant teát tudod adni a babámnak?

Figyelt kérdés
Csak a hippes és milupásat?Vagy lehet sima instantot is?
2010. máj. 13. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
38%

Instantot sosem adtam, mert általában cukros.

Kamilla, csipkebogyó, gyümölcsteákat... adok, amit mi is iszunk, és KOFFEINMENTES legyen, tehát fekete teát ne tartalmazzon.

2010. máj. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Soha nem adtam instant teát. Inkább vizet (babavíz vagy forralt, lehűtött) vagy valódi gyümölcsteát, gyerekteát (cukor nélkül is finomak!). Az instant tea tömény cukor... ha megnézed az összetevőket így kezdődik: cukor, stb, stb.. Az összetevők felsorolását mindig azzal kezdik, amiből legtöbb van benne....
2010. máj. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Én instant teát adok a kisfiamnak. Szereti,de csak heti egyszer kap!

Ha tele van cukorral,ha nem valamiért kitalálták a babák számára!

2010. máj. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Csak vizet, natur csipketeát vagy vörösteát iszik a babám. Nem adnék neki cukros teát, az instant nekem negyon műnek tűnik egyébként is. A lényeg a szomjoltás, arra remek ez a három, sőt a csipke és vörösteában sok vitamin is van.
2010. máj. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én sem adok instant teát. Csipkebogyó, édeskömény vagy a miénk.


Ha adnék, akkor csak babát.

2010. máj. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A kérdésre válaszolva szerintem ne adj neki sima instant teát, biztos nem véletlenül gyártanak külön babaák részére teát.
2010. máj. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!