Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a baba...

Mi a véleményetek a baba instant teákról?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a jobb minőségűekre, mint a Humana, Hipp....
2011. febr. 22. 14:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Én tegnap kezdtem teáztatni, mert a hozzátáplálás mellé ajánlották. Hipp kamillát vettem, ha szomjas issza ha nem kiköpi. Kaptam pár ilyen tea mintát, amik nem mondanám, hogy finomak voltak. még én is kiköptem, nemhogy a babim és ezért hipp-et választottam, mert finom és természetes az összetevője.
2011. febr. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Mi is isszuk, édesköményt, és néha az alma-citromfű hipp teát, nagyon szereti a kislányom! Én is idegenkedtem tőle, mivel instant, de nem hiszem hogy bármi bajuk is lenne tőle :) Mi szeretjük!
2011. febr. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a babád? Az enyém 1 éves és vizet iszik, jobban oltja a szomját, mint bármi más, de ha néha-néha iszik ilyet attól semmi baja nem lesz. Bár én akkor már a rendes gyermek teát ajánlom (pl pickwik), nekem az instant tea nagyon műnek tűnik.
2011. febr. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mi már egy doboz gyümiset kivégeztünk, pont tegnap kezdtük a az alma-citromfű, de ez is ízlik neki :)
2011. febr. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
SZERINTEM MŰ ANYAG...
2011. febr. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én inkább rendes tasakos teát forrázok neki. Kicsit idoigényesebb, de nem mu!
2011. febr. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én babám is a Hipp teát itta kb. 3-4 hónapis, de a doktornénink leállított. Azt mondta, hogy nagyon nem használ a fogainak és nyáron nagy melegben még többet fog inni és nem fogja a szomját sem oltani. Így mi leálltunk , a ygerek a teából elég keveset ivott, most a vízből sem iszik túl sokat, de többet iszik mint anno a teából.
2011. febr. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semmi közük az igazi teákhoz, annyi teát láttak, amennyi narancsot a fanta. És még cukrozottak is, még a Hipp is. Inkább nevezném szárított szörpnek, mint teának. Én filteres teát adok a kislányomnak, vagy teatojásban a szárított csipkebogyót, ugyanígy megy a kömény, menta, kamilla.
2011. febr. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!