Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen teát adjak az 1 évesemn...

Milyen teát adjak az 1 évesemnek? Aminek szép az összetevője?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 19. 12:31
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Hát pl ezért is szerettem volna SZÉP összetevős tea után járni hogy van e

(ne kapj agy fa**t kedves egyik válaszoló) 😀

2017. ápr. 19. 22:33
 12/13 anonim ***** válasza:

Kinek mi a szep. En az osszes gyonyoru teatol hasmenest kaptam gyerekkent, felnottkent is utalom a teakat, mindegy milyen bio gyogynoveny vagy szupergyumolcs.

Igen, a korhazban cukrozott vizet adnak, nekem az ujszulottnek adtak. Mikor kerdeztem milyen tea (gondoltam korhazban ujszulottnek biztos valami torzskonyvezett bevizsgalt egeszseges teat adnak), szoval mondtak, hogy ez bizony cukros viz...

Amugy van filteres komenymag babatea, meg olyan is ami csak szaritott gyumolcs. Menj be egy drogeriaba, boven van valasztek.

2017. ápr. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
En sem értem, miért kellett a csipkebogyó teát lepontozni, mert valóban áztatással kell csinálni. 😃😃 de itt persze mindenki jobban tudja. Na mindegy, kérdező, nyugodtan adj neki csipkebogyó teát, mert nagyon egészséges.
2017. ápr. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!