Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknek szep szabalyos fogsora...

Akiknek szep szabalyos fogsora van felnottkent, milyenek voltak a tejfogai?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kivancsi,hogy mar amikor kibujnak a tejfogak, lehet latni, hogy milyen lesz a vegleges, vagy ez csak kesobb dol el?
2017. jan. 23. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:

nekem a tejfogaim szabályosak voltak (sok kis kori vigyori képeimet elnézve) a maradandó fogaim is szép szabályosak.

Lányomnak szép szabályosak voltak a tejfogai,jelenleg a maradandó fogainál a fölső 2 metszőfogai főleg az egyik oldalon jobban beljebb vannak és picit ferdébb...hát vagy rendeződik vagy ezt apjától örökölte és neki is szüksége lesz a fogszabályzóra amitől ugyan szabályos fogsora nem lesz,de javítani fog a helyzeten.

2017. jan. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gyönyörű tejfogaim voltak, a maradandóak viszont nem, fogszabályzás és "ritkítás" kellett (2-t húztak, hogy elférjenek egy sorban. Ha jól tudom, ma már máshogy oldják meg).
2017. jan. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem szabalyos lenne teljesen ha nem lenne res az elso 2 kozott:( fogszabalyzo se segitett hiaba szenvedtem, egy ropke evtized alatt visszaallt az eredeti allapot. Remelem a babam az apjaet orokli.
2017. jan. 23. 15:28
 4/4 anonim ***** válasza:

szépek voltak, kicsit csálék 1-2 ütés miatt(pl úgy estem, hogy a homokozó széléhez ütődött a tejfogam és felcsúszott).


A maradó fogaimra soha semmi panasz nem volt. Meg van mind a 4 bölcsességfogam is és azok se gyulladtak be még eddig.

2017. jan. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!