Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kellene pontosan...

Hogyan kellene pontosan megmérni a babámat, a lába lelóg a babamérlegről, ez nem gond? Vagy fel kellene neki húzni a lábát, hogy a mérlegen legyen, vagy hagyjam lelógni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 14. 10:41
 1/5 anonim ***** válasza:
ha lelóg, de nem támaszkodik vele semmihez, nem ér hozzá semmihez a lába, akkor nyugodtan mérheted. Az én lánykám már 20 hónapos, mindenhol leér a mérlegről még ülve is, de a 18 hónapos vizsgálaton még babamérlegen mérték :))
2010. máj. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is ülve mérik.
2010. máj. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ülve is ugyanolyan pontossággal mér, mint fektetve? Én úgy hallottam, hogy akkor nem úgy oszlik el a testsúly és más értéket mutat.
2010. máj. 14. 11:07
 4/5 anonim ***** válasza:
7 hós mérésen már a fiamat is ülve mérték, mert nem fért rá a mérlegre, és amúgy sem nagyon marad fekve, mióta fel tud ülni.
2010. máj. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Itthon is mértem ülve (1 éves koráig hetente megmértem), megnéztem direkt, ülve és fekve is ugyanannyit mutatott a mérleg.
2010. máj. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!