Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik, hogy sinupret csepptő...

Létezik, hogy sinupret csepptől evett jobban?

Figyelt kérdés

1 hetet voltunk kórházban rsv miatt.Miután haza jöttünk a kisfiammal még 1 hétig szedett antibiotikumot, majd még 2 hétig kiütéses volt.Miután elmúltak a kiütések, ismét elkezdett szörcsögni így adtam neki a sinupret cseppet, használt is nem is lett beteg.Viszont 2 hétig míg szedte a cseppet gyönyörüen evett, mióta viszont abbahagytuk, alig eszik.Először azt hittem a foga miatt, mert folyt a nyála, nyűgösebb volt, de már kb. 1 hete elmúltak ezek a dolgok, át is tört a foga, de az evése mégsem javult.Lehet, hogy a sinupret miatt evett jól?Valaki tapasztalt még étvágyfokozó hatást?


Lehet adni a sinupret cseppet mint immunerősítőt?Amúgy is vékony a kisfiam ráférne a hízás 😊


Köszönöm



2017. ápr. 21. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem inkább a bées cseppet próbáld ki.

Mi is használtuk a sinupretet. Gondolom a nagyobb betegségek miatt nem volt étvágya. Gyógyulás után újra feltankolta a szervezete ami hiányzott, aztán visszaállt minden a normál kerékvágásba. Nálunk is így szokott lenni.

Esetleg még a probiotikum hozhatta meg az étvágyát, ha kapott ab alatt és után.

2017. ápr. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*béres cseppet
2017. ápr. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Most megnéztem a sinupret összetevőit. Mivel alkoholt tartalmaz, nem adnám rendszeresen.
2017. ápr. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Megnézem a bérescseppet mindenképp.😊
2017. ápr. 21. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!