Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Maltofer csepptől lehet sárga...

Maltofer csepptől lehet sárga a 11 hós baba bőre? Szeme fehérje szép. Lehet túladagolni a Maltofert?

Figyelt kérdés
2016. márc. 23. 15:05
 1/4 Regáti ***** válasza:
Nekem a doki csak azt mondta hogy székletrekedése lehet és a kaki sötét színű lett! Annyi csepp ahány kiló a gyerek!
2016. márc. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Túl lehet adagolni. Nézz utána, vasmérgezés. De gondolom, nem adtál többet a babának, mint ami elő van írva.
2016. márc. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért nem dokihoz viszed ha sárga?? Az ok hogy a szeme még nem az, de én nem játszanék ezzel. Ne találgass vidd dokihoz!
2016. márc. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elvittem vérvételre, normális a májfunkciója, meg minden eredménye, nem kell a Maltofert már adnom neki tovább, csak ha sápadt, nagyon aluszékony, étvágytalan lenne újra. A sárgaság el is múlt, de a lényeg, hogy csak orvos javaslatára adjak neki vasat a továbbiakban.
2016. márc. 30. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!