Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyek azok a fiúnevek,...

Melyek azok a fiúnevek, amelyek Neked nem tetszenek?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 21. 15:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
59%
Krisztián, Gábor, Béla, Ödön, Rezső, Tibor, Zalán, Jenő
2017. ápr. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
89%
Bence, benett, noel, nolen, dávid, dani, levente, máté, gábor.
2017. ápr. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 jafnrétti ***** válasza:
100%

Hát ez hosszú lista lenne... Nagyon kevés fiú név van, ami tetszik, na ná, hogy a sors meg úgy hozta össze, hogy két fiam legyen. Komolyan, ha a harmadik is fiú lesz, szerintem nem lesz neve :D

De amiket így fejből, kapásból mondanék, azok ezek:


Régi(es), bácsis, klasszikus férfinevek: Lajos, Géza, Béla, József, GYÖRGY, Frigyes, Imre, Gyula, Kálmán, Dezső, Rezső


Számomra vicces, fura hangzású, mesés nevek: Tihamér, Hugó, Dömötör, Móric, Tacitusz, Bódog


Nagyon magyaros nevek: Györk, Ugocsa, Kerecsen, Hunor, Hümér, Turul


Nagyon külföldi nevek, amik magyar szövegkörnyezetben viccesen hatnak: Denisz, Brájen, Dzsasztin, Hiláriusz, Szantiágó, Edizon


És amik szimplán csak nem tetszenek, nem jön be a hangzásuk: Belián, Larion, Január, Gábor, Özséb, Benedek, Valentin, Miron, Uriel, Junior, Dominik, Brendon, Benett, Milán


De a végtelenségig tudnám még sorolni...

2017. ápr. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Brájen, Rikardó és a társaik. Nem tudom hogy a Noellel mi a baj, nekem az az egyik kedvenc nevem.
2017. jún. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Utolsó, én csak a magam nevében tudok írni, hogy nekem mi bajom a Noellel


-tucat divatnév (nálunk a 0-4 éves korosztályban körülbelül minden 5. fiút így hívnak)

-túl lányos( lehet azért mert ugye más országokban ez női név, barátnőm kislánya Noelle, de ő félig francia)

-nem szeretem a külföldieskedő neveket, amik minden Magyar vezetéknévvel csúnyán hatnak

-nem tartom elég komolynak. Gyereknek még oké, de egy felnőtt férfinak nem való szerintem.

2017. jún. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!