Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, ha nem használjuk majd a...

Baj, ha nem használjuk majd a gyógyszertári dolgokat?

Figyelt kérdés

A kozmetikumokra gondolok.

Ezeket vettük:

-popsikrém: Neogranormon, Magister avokádós popsikrém

-fürdéshez: Babé Sensitive

-sampon: Babé Extra Mild

-testápoló: Magister testvaj


Használhatjuk majd ezeket a gyógyszertári termékek helyett?


2017. ápr. 26. 17:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
54%

Ujszulottnek a gyogyszertari kell mert azok mentesek MINDEN extra anyagtol.

Egyik nap volt egy beszelgetes itt, ki mit vett mar meg az augusztusban szuleto babajanak. Irt egy lany, hogy ok a piperecuccokat (sampon, furdeto, stb.) Akartam akkor irni hogy azokat meg pont nem fogja tudni kb. feleves korog hasznalni, de vegul nem szoltam bele, viszont igy ha kerdezik, leirom, hogy elso felevben a gyogyszertari a jo neki.

2017. ápr. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
73%
Persze,hogy használhatod,de amit kapsz szülés után abból a kúpot és D-vitamint mindenképp váltsd ki,többit nem muszáj
2017. ápr. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Igazából nekem több kisbabás barátnőm mondta, hogy vagy maximum az első pár fürdetésnél használták, vagy meg sem vették, mert borzasztó az állaga is, nem szerették. Ezért gondoltam, hogy érdemesebb egy picit jobb minőségűt használni már a kezdetektől.
2017. ápr. 26. 17:11
 4/21 anonim ***** válasza:
69%

Ezeket pont nem ismerem, de ha úgy gondolod, szebb INCI-vel rendelkeznek a gyógyszertárinál, használd!

Mi sem a gyógyszertárit használtuk, hanem jobbat annál.


Vagy várj: a neogranormon cink oxidos, nem való napi használatra.

Egyébként ha illatmentes a pelenka, megvan a napi szellőztetés is, akkor nem kell semmilyen kence. Ez a legkímélőbb.

2017. ápr. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
86%

A legfontosabb, hogy ha úgy döntötök, hogy nem a kevert gyógyszertári cuccokat használjátok, akkor mindenképp készüljetek arra, hogy rosszul is reagálhat a baba bőre.


Tehát ha megvesztek egy méreg drága bolti valamit és kiüti a bőrét mert tele van minden félével akkor dobhatjátok ki :/


Mi körülbelül 2 hónapos korig használtuk a gyógyszertári cuccokat aztán kipróbáltuk a Johnson termékeket meg a nivea popsi krémet. Nem allergizált, úgyhogy le is cseréltünk mindent.


Nem bántásból mondom, csak tény, hogy az ő bőrük még hiper-friss, nem bír el olyan sok mindent mint a miénk.

2017. ápr. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Pelusból a Pampers Premium Care-t vettük, az jó, nem?
2017. ápr. 26. 17:24
 7/21 anonim ***** válasza:
14%

Elso, hatalmas tevedesben vagy!

A gyogyszertari mocskot soha nem kennem a gyerekemre, megsugom, koolaj szarmazek van bennuk.


Kerdezo, ne kend a mocsadekot a babadra!

2017. ápr. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Teljesen jó a Pampers. Az olcsóbbak közül a Tesco-s még szuper minőségű.

Viszont az Auchan-osra sokan panaszkodnak hogy kiütést okoz..

2017. ápr. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
79%
Elsőre jónak tűnik a Pampers, aztán majd meglátod nektek beválik e
2017. ápr. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
33%
az első gyermekemnél kiváltottam a gyógyszertárit és 4. naposan első fürdetéssel ahogy rákentem este már vittem az ügyeletre olyan allergiás lett az olajra... Ez után végig a Babé extra mind szériát használtuk testápoló, fürdetőgél, sampon babé popsikrémmel és napkrémmel meg arckrémmel. Mosószer helyett mosódiót használok pelenka pampers premium care és popsitörlő pampers senzitive végig... most a másodiknál ki se váltottam a gyógyszertárit és megúsztunk minden allergiás tünetet. lassan egy éves a kicsi és egy db pelenkakiütésünk sem volt még.
2017. ápr. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!