Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortol lehet a babat nem...

Mikortol lehet a babat nem gyogyszertari hanem bolti furdetovel furdetni?

Figyelt kérdés

6 honapos de csak gyogyszertari furdetokremmel volt furdetve.

Van egy rossmannos babafurdetonk, amit meg ajandekba kaptunk. Azt mar hasznalhatom?


2017. febr. 20. 13:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%

Én 1 alkalommal próbálkoztam a gyógyszertárival, elég is volt.

Úgyhogy a fiam 5 napos korától Johnson & Johnson-nal fürdik. (és nem, nem rohadt még le a bőre...) 4 éves most.


Nyugodtan válthatsz már.

2017. febr. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Kb.ekkora volt mikor váltottunk.Mi Balea Kids tusfürdőt használunk.Elég érzékeny a bőre,sok mindent nem bír,de ezzel sosem volt gond.
2017. febr. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
49%

Én is csak 1x használram a gyógyszertári kikevertet. Utáltam.

Szóval egy gyógyszertárban kapható babafürdetőt használtunk.

1 éves korától Baba (kamillás, lanolinos) habfürdővel fürdetem, mert imádja a nagy habot 😊

2017. febr. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Használhatod nyugodtan!:)


Mi az első fürdetéskor használtuk csak a gyógyszertári cuccokat, bőven elég volt...

2017. febr. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%
Az első gyereknél elszenvedtem a gyógyszertárival egy ideig, a másodiknál már megvilágosodtam,hogy pumpás flakonba kevés vízzel jól összeráz majd mindig csak kinyom :D Amúgy a kórházba baba tusfürdővel fürdették őket a csecsemősök.
2017. febr. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Egyes "bolti" fürdetők eleve szebb összetevőkkel rendelkeznek, mint a gyógyszertári.

Pl.: a ceumed

Vagy pl.: ez, ha már a rossmannt említetted:

[link]


(De a J&J és más allergéntől ezerszer jobb a patikai)

2017. febr. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
52%
A kórházban sem gyógyszertárit használtak már.
2017. febr. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
51%

Mi 6 hónapos korában váltottunk J&J-ra, hpgy finom illatos babánk legyen. Azóta is verem a fejem a falba, mert néhany hét alatt teljesen elcs..eszte a bőrét. Nagy vörös foltok jelennek meg a lábain és a hátán, amint víz éri, azelőtt ilyesmi nem volt. Mivel nagyon szeret pancsolni a kádban, így heti 3x kap bőven időt, 2x zuhany, 2x semmi fürdés és átálltunk a házi kecsketejes szappanra.


Most várjuk a tesót, ő kapásból a természetes szappant fogja kapni.

2017. febr. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mióta hazajöttünk a kórházból Johnsonnal fürdetjük.Soha nem volt tőle semmi baja.
2017. febr. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Max 3szor használtam a gyógyszertári fürdetőt. Azóta J&J jóéjt fürdetőt és testápolót használjuk. Nagyon szép a bőre. Persze ha okozott volna bármilyen gondot azonnal váltottam volna.
2017. febr. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!