Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Járt már vki úgy, hogy a...

Járt már vki úgy, hogy a párja nem kezdeményezte a 6 hét után a szexet? Nem kívánta, elszokott tőle, vagy volt más pszichés oka, hogy nem szexeltetek a 6 hét után sem?

Figyelt kérdés
Igen-igen, próbáltam vele beszélni, kezdeményezni, csak odabújni, bármi!!!! Mindent megtesz értünk, tudom hogy szeret minket és nem csal meg, de vmiért nem akar szexelni. Császáros voltam, még csak azt se mondhatja hogy ott jött ki a lányunk vagy vmi.
2010. máj. 14. 22:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem rengetegen vagyunk így. Mondjuk én örültem is neki, mert ha hiszed, ha nem, nekem 10 hónapig egy szikrányi vágyam sem volt a szexre.
2010. máj. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Komolyan? Én azt hinném, hogy a nők nem akarnak inkább szexelni szülés után fáradtan, nem a férfiak... Rossz érzés.
2010. máj. 14. 22:26
 3/12 anonim ***** válasza:
30%
Ja! Tőlem várja, de én meg hulla fáradt vagyok.
2010. máj. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
1. vagyok. Ja, a férjem sem igazán akarta. Én meg örültem neki. Kb. tíz hónap múlva kezdtem érezni, hogy na, megint nő vagyok. (mármint külsőleg, de még mindig messze nem az igazi). Az első együttlétet a véletlen hozta össze, egy wellness hétvége, gyerek nélkül. Különben lehet, hogy még mindig sehol se tartanánk. :) (másfél éves a gyerek).
2010. máj. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%
Nekem 3 honapos a kisfiam de meg nallunk sem tort meg a jeg. :( Raadasul mi a terhesseg alatt sem szexeltunk mert veszelyeztetett voltam. Tudom, hogy nem csal meg, imadja a kisfiat. Sajnos az okot nem tudom.
2010. máj. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
Mi is elég nehezen álltunk neki, de azóta szerencsére belejöttünk. Nálunk sem volt szex a 9 hónap alatt... szerintem ilyenkor az van a férfiakban, h a "test" most anyaszerepben van, egy kis életet táplál, és tudat alatt nem akarnak.... Amíg szoptattam a kisfiam a férjem egyeltalán nem nyúlt a cicimhez, szerintem tiszteletben tartotta h az most a kisfiáé. Mióta nem szoptatok ugyanúgy bánik vele.... Adjatok nekik egy kis időt, ne hozzátok fel a témát, h apa, most akkor miért nem, vagy mikor....inkább legyenek összebújos esték....
2010. máj. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
58%
Akkor mi vagyunk az egyéni csúcstartók :(( Két éves lesz a lányunk. Se a terhesség alatt, se azóta nem volt semmi. Utána én nem kívántam sokáig, aztán már végül egyikünk sem igazán.
2010. máj. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%

Mi a 9 hónap alatt azért együtt voltunk, csak a végén nem.

Aztán a 6 hetet kivártunk, de a férjem már sürgette. Nekem volt is kedvem meg nem is. Nem sikerült jól a szülés utáni első együttlét. Fájt nekem és nem volt jó a hangulatom sem. Ráadásul a férjem türelmetlenkedett is. Aztán belejöttünk. :) Egy éves a kislányunk és házasélet terén nagyjából ugyanott vagyunk mint régen. :)

2010. máj. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%

Szia

Nálunk nem 6 hétről van szó....

Ezt a kérdést nemrég írtam ki:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..

2010. máj. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát szorítok, hogy mindenkinél rendeződjön! Nekem ez olyan érzés mintha elvenné a nőiességemet. Csinos vagyok szerintem, már most u.úgy nézek ki mint előtte, bőven lenne jelentkező ha nem lenne párom, neki meg nem kellek. Nekem ez nagyon de nagyon fáj! Remélem elmúlik. Az utolsó 5 hónapban (terhességem alatti) nem volt szex és most sem. Elég agyas, szerintem már nem a nőt látja bennem hanem az anyát. De ez nem vezet sok jóra, remélem fordul még időben a kis agya :((((((((
2010. máj. 15. 09:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!