Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, apukák, szülés utáni...

Anyukák, apukák, szülés utáni első együttlét: mennyi idővel szülés után, milyen volt (úgy értem, hogy nagyon más, mint szülés előtt, érezhető különbség lett? ), ki kezdeményezte? És hogy védekeztetek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 27. 09:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi a szülés utáni 7. hétben szexeltünk először, nekem eleinte fájt, kellett síkosító is, amúgy óvszerrel védekeztünk. Következő alkalommal már egyáltalán nem is fájt (szintén a 7.hét). Férjem kezdeményezett.
2011. júl. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

5 hétig vártunk (természetes szülés után), legalábbis a behatolással. De már a 2. héttől nem véreztem, így volt ez meg az. :)

Már a 4. héten is próbáltunk szeretkezni, de akkor még volt egy varratom, és az feszült.

De az 5. héten minden simán ment. Az első 1-2 percben érzékeny volt a gátmetszés helye, de aztán elmúlt, és ugyanolyan jó volt, mint azelőtt. Sőt, még jobb is, mert érzékenyebb lettem, sokkal könnyebben el tudtam élvezni.

Óvszerrel védekeztünk, mert akkor már nem szoptattam, de a gyógyszerrel meg kellett várni az első menstruációt, ami 2,5 hónappal szülés után jött először.

2011. júl. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

7 héttel szülés után. Nem volt kellemes. Óvszerrel.

21/N fél éves kislány anyukája.

2011. júl. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Császárral született a kisfiam, és a 4. hét eltelte után kezdtünk próbálkozni(akkor már nem véreztem egyáltalán

). Nekem nem fájt, inkább olyan érzés volt, mintha full száraz és szűk lennék. A szárazság megmaradt még egy ideig, de igazán fájdalomról nem tudok beszélni. Szerencsém volt!

2011. júl. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat!
2011. júl. 27. 10:17
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi szülés után 6 héttel szeretkeztünk, de nem mondhatom, hogy nagyon jo volt... viszont rá 1 honapra, mikor először megjött...volt külömbség...nagyon érdekes volt hogy csak az első menszesz után élveztem igazán a dolgot. A férjem nagyon odafigyelt de én voltam a kezdeményező. Ő bármeddig tudott volna várni, azt mondta szoljak, ha ugy érzem belevághatunk :)
2011. júl. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gyógyszerrel védekeztünk, aztán 3 hónap után rátértünk a pharmatex krémre.
2011. júl. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én természetes úton szültem. 8. héten voltunk együtt, sikosítval is éreztem a behatolást, sőt ki is voltam még tágulva, úgyhogy nem élveztem. Sőt kétségbe estem hogy ez ha így marad akkor 30 évesen pápá sexuális élet. De azóta a kitágultság ha nem is szűnt meg, de klasszisokkal jobb a helyzet!!! És így élvezem is, igaz nem minden pózban.


Szóval bármit is fogsz érezni ne ess kétségbe mert idővel jobb lesz. 6 hós baba anyukája.

2011. júl. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!