Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti gyereketek is 1 éves kor...

Ti gyereketek is 1 éves kor körül sokat esett el?

Figyelt kérdés

Annyira vigyázok de nem lehetek 0-24 mögötte. Már 1-2 hónapja lépeget a bútorok mellett és sajnos majdnem minden nap elesik és sír.

Semmi baja nem lesz ,hamar meg is lehet nyugtatni, de valahogy még is megtörténik.

Már szar anyának érzem magam hogy ennyiszer esik-kel, félek hogy egyszer komolyabb baja lesz, főleg hogy mindig a kobakját veri be bár se puklik nincsenek ,de volt már hogy az álla lehorzsolódott vagy lett egy kis kék-zöld folt rajta.

Ez jobb lesz később vagy valamit nagyon rosszul csinálok?


2017. máj. 5. 13:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Biztosan jobb lesz később ha erősödik meg fejlődik az egyensúlya.
2017. máj. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sokat, olyan volt a feje állandóan, mint akit minden nap palacsintasütővel vernek. :))))) Pár hónap és jobb lesz, nyugi. Hibába voltam én is pedig mindig a sarkában, nem tudod mindig kivédni.
2017. máj. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia, nehogy rosszul érezd magad emiatt, ez egy nagyon nehéz időszak a szülőknek. Nekem az első nem, de a második gyerekem nagyon akart menni és állandóan esett, kelt, nagyon durván, néha tényleg szívrohamot kaptam, de nem lehetett megállítani. Állandóan megbotlott, vagy a szekrénybe, vagy a konyhakövön hasalt el, volt egy időszak, hogy állandóan fel volt duzzadva a szája, mert mindig ugyanoda harapott rá, volt, hogy ömlött belőle a vér, együtt sírtunk, volt, hogy a játszótéren botlott meg és a lépcső szélébe úgy beverte a fejét, hogy lett rajta egy horpadás, majdnem elájultam, amikor megláttam... aztán később a kismotorral állt fejre úgy, hogy orrán-száján dőlt a vér, horror volt. Most már 2 éves elmúlt, de nagyon stramm gyerek, örülök, hogy túl vagyunk ezen az időszakon, mert minden nap görcsöltem, nehogy nagyobb baja legyen.
2017. máj. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem már mászás közben ez volt, ahogy mászott, elakadt a keze a földön, és lendületből lefejelte a padlót. Majd kinövi. Ha mindig el tudnád kapni, nem tanulná meg, hogy vigyázzon, óvatos legyen.
2017. máj. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, akkor megnyugodtam hogy nem bennem van a hiba, tényleg olyan kínos mikor rokonság is lesajnálóan kérdezi hogy mi ez a seb rajta meg mi az a folt, meg anyum is ha átjön ott őrködik mögötte meg ijedezik ha leül.

Én is vigyázok rá de nem tudok folyton mögötte lenni, már a szekrényen ami sík is feláll , meg minden játékán ami nem arra van kitalálva, meg nem tudok egész nap katonás rendet csinálni hogy ne csússzon el ha lába alá kerül egy játék.

Kéne gyártaniuk valami járás tanuláshoz bukósisakot,térdvédőt,könyökvédőt komolyan.. :)

2017. máj. 5. 13:55
 6/9 A kérdező kommentje:

[link]


látom már gyártottak, de hogy ezen totál kiaakadna ha egész nap kéne viselnie az biztos :D Még a sapkát is próbálja mindig leszedni utcán, vagy szerintetek jó ?

2017. máj. 5. 14:01
 7/9 anonim ***** válasza:

Persze, hogy sokat esik el. Emiatt ne érezd rossz anyának magad, semmi köze ahhoz. Én sem szoktam magára hagyni, de az ölemben nem lehet egész nap.

Ha megnyugtató, volt, hogy mellettem esett el csak úgy, pohárral a kezében, ami eltört, a lány beleesett és végigvágta az arcát. Vendégségben kapott inni. Elesett, pedig többen álltunk körülötte, mégse tudta senki elkapni. Nem lett semmi baja.

2017. máj. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne viccelj, ezt a kutacsvédőt nem az egészséges, alapból sokat eső gyerekeknek találták ki, hanem a fogyatékkal élőknek. Nyilván próbálják mindenkire rásózni :)
2017. máj. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A járni tanulás folyamata ezzel jár.
2017. máj. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!