Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Sógoromék másfél éves kislánya...

Sógoromék másfél éves kislánya este 11 óra körül alszik el. Szerintetek normális dolog ez? A ti gyereketek mikor alszik el?

Figyelt kérdés
2013. okt. 27. 18:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
26%

Nem normális. 1,5 éves gyerek este 8-kor alszik, nyáron fél 9, hogy egyáltalán másnap kezelhető legyen.

Meg a felnőttnek is jár a pihi. Tudod ki nézné el hogy ott csetlen-botlon fáradtan, nyűgösen. Este 8 utáni idő a felnötteké, békében, csendben, nyugalomban.

2013. okt. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Este fél kilenckor fürdik, utána énekel, táncol.
2013. okt. 27. 18:57
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
Van olyan gyerek, akinek alvas problemai vannak. Az en gyerekem se aludt el 11nel hamarabb, barmit csinaltam vele. Bolcsodesen es ovodasan pedig ejfelig is fent volt, meret napkozben olyan hosszan altattak oket. Az idealis a 8 koruli alvas lenne, de a gyerek nem programozhato baba....
2013. okt. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ,hogy reggel mikor kel, és mennyit alszik nap közben.
2013. okt. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
enyém is későn elalvó volt. NYolckor betettem a kiságyba, és bizony ott eldödörgött magában akár másfél órát is. Nem sírt, csak elszórakoztatta magát :) Aztán szépen belealudt a gügyögésbe.
2013. okt. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
51%

Én is korán fogom fektetni a gyerekemet, én is korán feküdtem gyerekként (8-9 évesen is az esti mese után)



De azok a gyerekek, akik délután több órát alszanak, este tovább maradnak fenn.

Az ismerősi körömben az apák rendszerint este 8 után érnek haza,ekkor van alkalmuk találkozni


Kérdeztem őket, hogy ezt hogyan, mesélik:

a gyerek addig nem alszik el, míg az apja nem jön haza, mert "apa-apa-apa" ha mégis, akkor felkel, amikor az apja megjön. Állításuk szerint rosszabb, ha akkor kel, és mindig kel, radarja van rá, akkor utána a hiszti van és mivel aludt már egy keveset akár éjjel 1-ig is kukorékol...


Ez a kisebbik rossz.


Most van pl az egyiküknél az átszoktatás, mert az anya visszament dolgozni, így a gyerekek 6 kor kelnek..mert anyunak fél8ra vissza kell érnie a munkába..., de még én is meglepődtem, hogy meséli a barátnőm, hogy zökkenőmentesen ment.


Tehát csak közvetett tapasztalatom van:)

2013. okt. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Àltalán hét óra körül kell fel, napközben két három órát alszik.
2013. okt. 27. 19:03
 8/17 anonim ***** válasza:
63%

Kisebbik csemetém (dec.1. lesz 2 éves) reggel 7-kor kel, 11-től 14-ig alszik, aztán este 19-kor fürdés, aztán vacsi és alvás 20-kor. 5 évesem is legkésőbb 20:30-kor alszik.


Nem tartom jónak a sógorodék rendszerét, de az ő dolguk.

2013. okt. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
(2) Tudom hogy nagyon nagyon édesek ebben a korban, táncolás, éneklés stb. meg nagyon letudják az embert venni a lábukról, de szükségük van a pihenésre, különben túl pörög, és neki lesz nehezebb. Nem beszélve arról, hogy nektek is szükség van, hogy pihenjetek, lazítsatok, önmagatokkal ill. kettötökkel foglalkozzatok.
2013. okt. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
28%
Ebéd után sosem hagytam őket 1,5-2 óránál tovább aludni.
2013. okt. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!