Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Horvátország messze van neki?

Horvátország messze van neki?

Figyelt kérdés

Idén nyáron augusztusba szeretnénk elmenni a családdal Horvátországba. A feleségem aggódik, hogy a kicsivel még korai egy ekkora út. A lényeg, most 17 hónapos a kislányom, és 1 hétre mennénk kocsival, és a terv az lenne, hogy este 8-kor fürdés utána vacsorázna és indulnánk is, így átaludná az egész utat. Kocsiba egyébként is aludt már többször is, nem volt gond 1-2 órás kocsiút alatt. Ha minden igaz mire felkel ott is lennénk a szálláson.

Segítség lenne az 1 hét alatt mert jönnének a szüleim és a testvérem is férjével együtt.

Olyanok véleménye érdekelne akik voltak már hasonló korú babával 1 hetes nyaraláson, mert kicsit tartunk tőle.


2017. máj. 5. 14:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Éppen 1,5 éves volt tavaly a kislányunk, mikor Horvátországba mentünk nyaralni autóval. Semmi gond nem volt, sem az utazás alatt sem a nyaralás alatt.

2017. máj. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem gondolnám, h ebből gond lehet. Az utazást alvásidőre időzítitek, az jó. Ott meg a nagyobb társaság csak jó lehet neki. Én nem látok benne semmi rosszat, vagy gondot.Érezzétek jól magatokat!
2017. máj. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem hosszú, csak sokszor áklljatok meg.


Vagy, ha bírod, éjszaka! Ott zömmel alszik a gyerek - ja, látom már, úgy tervezitek. Viszont az jó, hogy ő alszik, de ti fogjátok bírni, a napközbeni szórakoztatást x óra nem alvást követően? :)

2017. máj. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%

Hát én biztos nem az éjszakai alvás idejére tenném az utazást. Egy ülésben nyomorogva aludjon? Semennyire nem lenne neki pihentető, nem tudna normálisan aludni.

Én inkább rászánnám 2-3 óránként azt a 10-15 percet, hogy megálljunk nyújtózkodni, de biztos nem mennék éjjel.


A kocsiban is lehet játszani, videót nézni, stb. És a kocsiban napközben is alszanak a gyerekek.

2017. máj. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nappal kell menni. Kipihentem, frissen, mert te is elálmosodhatsz.
2017. máj. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Mi éjjel mentünk tavaj. Akkor volt 13 hós.

A férjem 4 műszakozik, így rutinos már az éjszakázásban. A baba aludt végig én is csak akkor ébredtem fel mikor megáltunk pihenni. 2x 10 perc pihit tartottunk.

Mikor odaértünk a férjem lefeküdt aludni mi meg babáztunk a nagyszülőkkel meg kipakoltunk.

2017. máj. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a tanácsokat, véleményeket. 2 éve voltunk már akkor még a pocakba volt a baba :), azút 9 óra hossza volt egy kényelmes 9 személyes buszunk van, minimális menetzajjal. Írta valaki, hogy nyomorog az ülésében, nos megmondom őszintén olyan szuper ki babaülések vannak manapság, hogy mikor megvettük neki, én sírtam a feleségemnek, hogy nekem is kell egy nagy méretben :D Lefektethető, dönthető.... szóval kényelmes az tuti. A párom és mindenki más is aludhat nyugodtan, rutinos éjszakai sofőr vagyok, és rutinos éjszakai bagoly :D ha reggel odaérünk nekem nem gond, hogy nem aludtam. Majd pihenünk a parton, de ha nem az se gond. Sajna munka miatt gyakran vagyok 20-24 órát ébren. De köszönjük a biztatást, páromnak este meg is mutatom a komikat, és az orra alá dörgölöm, hogy ,,,ugye, hogy más is elindul ekkora babával nyaralni,, :D Köszi még egyszer mindenkinek!
2017. máj. 5. 15:04
 8/12 anonim ***** válasza:
36%

"Lefektethető, dönthető.... szóval kényelmes az tuti"


De annyira nem mint az ágy. Mégiscsak 1 pózban kell aludnia, szorosan bekötve, és nem egyenes matracon...

Napközben még ok,pár óránként megállva, de az éjszakai pihentető alvás helyett egy ülésben legyen, szerintem nem. Bármennyire kényelmes, az nem arra való, hogy éjjel aludjon benne a gyerek 9 órát.

De ti tudjátok.

2017. máj. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy éves volt a fiam, mikor először voltunk Görögországban. Éjszaka indultunk, az elején nem is volt gond. Csak amikor megriadt, nagyon nehéz volt visszaaltatni. Viszont mikor jöttünk haza, reggel indultunk, semmi gond nem volt útközben, lazán kibírta. Nyugodtan menjetek nyaralni, gyereke válogatja, hogy mennyire bírja az utat. Nyaralás alatt soha nem tartunk napirendet, alszik, amikor tud és akar. Jól bírja, nincs vele gond.
2017. máj. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Baratnomek 1 eves ikerparral voltak tavaly, nem volt gond, jol ereztek magukat es nem volt semmi gikszer.
2017. máj. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!