Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babak szemszine meddig...

A babak szemszine meddig valtozik?

Figyelt kérdés
10 hetes csodaszep kek szem. Szetetnem ha maradna...a tesoe szep barna.. :) A vedono szerint ilyen marad de en ugy tudom 6 honap...
2017. máj. 5. 17:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Eddig úgy tűnik kék marad, nem tudom mikor jött el a pillanat, amikor a baba kék szemből élénk kék lett. Onnan tudtam h ő kék szemű lesz, h így is változott látványosan
2017. máj. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Sokaig. Epp a jatszoteren beszeltuk az anyukakkal. 3 eves korban egyeztunk meg. A sajat szememmel lattam attetszo kristaly tiszta kek szemet barnara valtozni egyik honaprol a masikra, es a gyerek mar majdnem 2 eves volt. Mi is hasonlo cipoben jarunk, most 1 eves lesz nemsokara de meg mindig kek, pedig a szulok barnak.
2017. máj. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat...utolso jol elszomorodtam :( de hatha megmarad a kek :)
2017. máj. 5. 21:34
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én olyat is hallottam, hogy 5 éves korban. De az enyém 6 hetes koromra bebarnult.
2017. máj. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
27%
Szomorodj el, es csak mondogasd majd neki h "olyan gyonyoru szemed volt kar hogy mar nem az". Nem ertem mi van ezen szomorkodni valo?? Nekem az idegeimre megy mikor kozlik h remeljuk nem barnul be. Nekem is barna, eleg serto! Plane h vilag eletemben keket akartam, egy idoben kamaszkent kb komplexusom volt emiatt. De jo hogy mar gyerekkorban ilyen baromsagokat tudatositanak a gyerekben, mar tobbszor hallottam hogy a kek szemuek csufoljak a masikat h neked "csak" barna szemed van. Ugyanezt a szoketol is hallottam (meg kisiskolaskent tapasztaltam is), felsobbrendunek erzik magukat. Szoval eleg szomoru.
2017. máj. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%
Anyám meg azt mondogatja, hogy milyen kár, hogy az unokájának zöld a szeme, ahelyett hogy szép sötétbarna lenne. 1 éves, szép kisfiú.
2017. máj. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Egy szoval sem mindtam h a barna az csunya sot az elso gyerkocom gyonyoru barna szemu , de tudod mit nem is magyarazkodom...Utolso elotti kar volt hozzaszolnod vszinu olyan sotet vagy mint a szemed :)
2017. máj. 6. 11:57
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Most én is elszomorítalak,mert akár 9-12-13 éves korban is változhat.Saját példám: Picinek szép világos szürkés kék szemem volt.Aztán amikor elkezdtek dolgozni a hormonok a testemben,méregzöld lett a szemem.A fura,hogy a hajam színe is változott akkor.
2017. máj. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!!!
2017. máj. 6. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!