Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig változik a babák...

Meddig változik a babák szemszíne?

Figyelt kérdés
2011. máj. 15. 13:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy 5 éves korukig! De hallottam már 3 éves kort is!
2011. máj. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát szerintem az az 5 év hülyeség. 6 hós korukig változik. Ugyebár minden baba sötét kék szemmel születik. Ha majd a végleges színe barna lesz, az már kb 3 hósan be is barnul. Ez esetleg még változhat, sötétedik/világosodik. De kék már biztos nem lesz. Ha még 6 hósan is kék a szeme, akkor már biztos hogy az sem fog változni sokat. Max ez is világosodik/sötétedik, vagy esetleg még zöldülhet. Tehát így mondjuk oké az 5 év, de olyan soha nem lesz, hogy 5 évig kék a szeme, aztán bebarnul.
2011. máj. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

köszi

Mert sötétkék, de nekem barna, férjemnek zöld, és csak apósomnak kék, anyósomnak zöld, szüleimnek világosbarna, tehát cifra.

és 4 hónapos a baba.

2011. máj. 15. 15:14
 4/12 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Páromnak barna, nekem zöldesbarna. A lányunknak kék. Most 7 hós. Születése óta sokat világosodott a szeme, de kék maradt. Apukámnak, bátyámnak, mamámnak is kék a szeme. :) Úgyhogy a kislányunk apámtól örökölte. :)
2011. máj. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nálunk így van: férjemnek zöld, nekem barna. Anyunak kék, anyósomnak kék. Lányomnak kék lett. Ugratnak is elegen érte, hogy biztos nem is a férjem az apja.

Viszont a fiamnak már születésekor látszott, hogy van barna a szemében, 3 hónapos korára teljesen be is barnult.

Én is úgy tudom, hogy fél éves korára nagyjából már kialakul.

2011. máj. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mind a kettőnknek barna a szemünk, párom apjának és a húgának kék, az én szüleimnek és testvéremnek barna, a kislányunknak pedig kék a szeme. 10 hós múlt, és a védőnő szerint ez már nem fog változni.
2011. máj. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Még azt kérdezném h két kék szeműnek hogyhogy nem lehet barna szemű gyereke, második válaszoló írta, pedig unokatesóméknál két világoskék szeműnek 2 barna és egy kék szemű gyereke lett, nagymamára hasonlít nagyon a lány és neki barna szeme lett, mint a nagymamának, akkor attól függetlenül, h nem örökíthet, nagyszülőtől mégis örökölhet.
2011. máj. 16. 11:42
 8/12 A kérdező kommentje:
Nálunk is pont úgy van ahogy nálatok utolsó válaszoló!
2011. máj. 16. 11:44
 9/12 A kérdező kommentje:
Csak férjemnek zöld.
2011. máj. 16. 11:45
 10/12 A kérdező kommentje:
2 éves már és még mindig kék a szeme, sőt világosodott, mint amilyen születésekor volt.
2013. jan. 16. 08:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!