Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos lesz a lányom,...

7 hónapos lesz a lányom, elegendő a reggeli kettő és esti egy cici neki?

Figyelt kérdés

Hajnal 4kor szopizik, majd 7kor, és akkor ébred reggelente.

10kor tízórai gyümölcs,

12-1 körül főzeléket eszik, gyümölcslevet v teát v. vizet iszik,

3-4 körül délután uzsonna gyümölcs, majd

7kor fürdés és cici, alvás.

Jó ez így? Főzeléket mikor adhatok még neki? Étkezések között persze szokott inni. Köszönöm


2008. okt. 14. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igy tokeletes,eleg egyszer fozeleket adni neki,foleg ha szepen fejlodik.
2008. okt. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én két főzeléket adok ebédre és uzsonnáa is mert csak igy lakik jol pedig 5* szopik is. vagy az én lányomnak tul jo az étvágya?!:D
2008. okt. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Uzsonnára is lehet főzeléket adni? :) nem baj csak egyen, ha jól esik a kicsilányodnak :)
2008. okt. 14. 22:41
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jól csinálod :) Szerintem elég a napi egyszeri főzelék, főleg ha husi is van benne (7 hósan már ugye kaphat). Nekünk is hasonló a napirendünk, csak mi du gyümi helyett danoninót eszünk (az én babám tápszeres).
2008. okt. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!