Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szoltok ehezz a gephez?

Mit szoltok ehezz a gephez?

Figyelt kérdés
Használja valaki? Megeri beruházni? Vagy nektek mi az ami bejött?
2017. máj. 10. 21:46
 1/8 A kérdező kommentje:

[link]


Elnézést a link lemaradt.

2017. máj. 10. 21:46
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Igaz nincs ilyenem de egy egyszerű aprítógép is ezt tudja :

[link]

Annyi hogy a te géped meg is melegíti, nade mennyibe tellik kanállal kiszedni és mikróba berakni 20 mp-re ? :D

2017. máj. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

En se vennek...

Megparoltam a zolsegeket, husit es bormixerrel turmixoltam.

Azon melegeben;)

Kb 8000 ft volt a gep.

2017. máj. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%

En akartam venni, nagy lelkesen ki is neztem, erre a babam 11-12 honapos koraig SEMMIT nem volt hajlando megenni, csak anyatej.

Aztan 12 honapos kora ota mindent eszik, viszont akkor meg mar nem kellett turmixolni.

2017. máj. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2017. máj. 11. 09:10
 6/8 anonim ***** válasza:

46 ezerért? Jézusom. :D

Hát, ha nagyon lusta vagy, vagy nagyon nincs időd, biztos megéri, mert biztos kényelmes, de tényleg ugyanerre képes az aprítógép és gáztűzhely/mikró is. :D

2017. máj. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kulfoldon elunk es itt megtudnam venni sokkal olcsobban. Alig jonne bele 100€-ba. Es nem hinnem h ez lustasag kerdese! Mikrot meg nem hasznalok mert baromi egeszsegtelen.
2017. máj. 12. 12:54
 8/8 anonim ***** válasza:

Kerdezo, 4- es vagyok. En is kulfoldon elek, nekem sem lett volna gond megvenni, de milyen jo, hogy nem vettem, mert nem fogadott el semmit a pici.

Vettem helyette egy elektromos parolot 15 £ ert ( kb 20 euro akkor nalatok ), es azt mar ket eve tokeletesen kihasznalom!

2017. máj. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!