Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tetszik Nektek a Valentina és...

Tetszik Nektek a Valentina és a Dominika név ikreknek?

Figyelt kérdés
Talán még a Karolina esélyes.

2017. máj. 13. 09:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem jó a Valentina és Dominika pár.

Tina és Lina túl hasonló lenne, ezért a Karolinát a Valentinával nem adnám.

2017. máj. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
57%

Dominika tetszik és hozzá egy másik D betűs név.

Pl Diána,Daniéla,Dorottya stb :)

Vagy Kornélia-Karolina páros,tudom sokan nem szeretnek ikreknek egybe csengő nevet de nekem tetszik ha egyforma betűvel kezdôdnek a neveik :)

2017. máj. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
67%
A Valentina nekem nem tetszik, a másik két név szerintem gyönyörű.
2017. máj. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem mindharom nev nagyon szep!!! Remelem a Valentina mindenkeppen marad, mert az gyonyoru. Nekem Valentina-Valéria lenne ha ikerpar lett volna, de nem az lett.
2017. máj. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
73%
A Karolina tetszik. A másik kettő idegenül hangzik.Miért nem két magyar nevet adtok nekik? De ha ikrek, akkor inkább a különbözőséget kellene hangsúlyozni, még a névben is, és nem két hasonló hangzású nevet adni.
2017. máj. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
49%

15-ös

A Karolina SEM magyar név.


Azért nem "magyar" nevet adnak neki, mert nem szempont náluk.


Remélem, a te gyerekeidet Nemélnek és Külikkinek hívják, ugyanis azok a magyar lánynevek. A többi csak honosítás.

2017. máj. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
57%

A Karolina mióta magyar név basszus ? Amúgy a Küllikki sem magyar, hanem finn. Nem sok köze van a 2 kultúrának egymáshoz.

Írok még néhány NEM MAGYAR lány nevet, hátha megleptést okoz : Erzsébet, Éva, Katalin, Piroska, Mária, Anna, Hanna, Magdolna, Margit, Zsuzsanna, Zsófia, Eszter, Rozália, Julianna, Edit, Judit, Erika, Emma, Viktória, Veronika, Krisztina, Renáta, Nikolett, Andrea, Sára, Petra, Nóra, Dorottya, Dóra, Bianka, Alíz, Teréz, Janka, stb.


Nekem egyáltalán nem tetszik sem a Dominika, sem pedig a Valéria, DE mégis mivel különbbek ezeknél az előbb felsorolt nevek ? Ugyanolyan külföldi / magyarosított külföldi mind. Szóval, ha valaki magyar névért hisztizik, az tudja legalább, hogy mi magyar név.

2017. máj. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
68%

Valentina tetszik, de mindenki! Valizni fogja, ami szar.


Dominikát utálom, a Karolina szép.

2017. máj. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Nem igazán tetszik egyik sem.

A Dominika még szép lenne, de nekem mindig a Dominikai Köztársaság jutna eszembe.

A Valentina meg Édes, dundi... (volt ilyen sorozat)


A Karolina szép név.

2017. máj. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem. Nekem mindhárom túl hercegnős, jobban szeretem a komoly neveket. De ha nektek tetszik akkor hajrá.
2017. jún. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!