Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ruhát ajánlotok nyárra...

Milyen ruhát ajánlotok nyárra egy három hónapos (kisfiú) kisbabának?

Figyelt kérdés
Első baba és nincs ötletem, hogy mi is lenne a legjobb a kisfiamnak.Hamarosan itt a jó idő és szeretnék felkészülni olyan rucikkal amit biztosan jók és jól ki tudom használni.
2010. máj. 16. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
70%

Szia az én kislányom tavaly júniusban született.

A napozókat adtam rá legszívesebben, ha meleg volt, mert rövidujjú, csak egy réteg, és mégis van egy kis "gatyaszára", nem pucér a kis combja.

Éjszakára pamut rugdalózót adtam rá, alá nem volt body. Mikor az a dögletes meleg volt, akkor meg bodyban aludt éjszaka. Nappal meg egy szál pelusban volt itthon.

Volt néhány ujjatlan pamut rugija, egy pamut kocsikabát, meg volt egy melegebb is. Biztosan idén nyáron is lesz nagyon hideg (nézd meg, mi van most, ez a 8 fok nem tipikus májusi idő), úgyhogy meleg cuccal is készülj. Engem mindenki lehülyézett, hogy minek nyári gyereknek melegruha, aztán nem győztek elnézést kérni, mikor vacogtunk :)

A cuki kis gatyáknak állj ellen, nem kényelmes egy picinek, aki csak fekszik. :)

2010. máj. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Napozót, bodyt, vékony sapit. Vannak kényelmes pamut rövidnadrágok is, amiket bodyval együtt ráadhatsz.

Zokni, pulcsi, hosszú naci, rugi csak akkor kell, ha hűvös van, és biztos lesz hűvös idő nyáron is.

2010. máj. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
rövid és ujjatlan badyk magában, vagy rövidnacival, de én jobban kedvelem a napozókat, mert szellősebbek.
2010. máj. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!