Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A cukkini magját ki kell...

A cukkini magját ki kell szedni ha 10 hónapos babának adom, v. süthetem neki egybe?

Figyelt kérdés
2010. máj. 17. 12:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha ún. bébicukkini, akkor nem szükséges kiszedni a magokat, mert puhák, sülés/főzés közben azok is megfőnek.
2010. máj. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát ezt nem tudom. Elég kicsi. Kb. 15cm hosszú és 4 cm az átmérője. Sötétzöld színe van.
2010. máj. 17. 12:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem szedd ki. Én akkor is kiszedem ha magunknak csináljuk cukkinifőzeléknek.
2010. máj. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én soha nem szedtem ki a cukkini magját, teljesen puha miután megfőtt,sőt még nyersen sem kemény.
2010. máj. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha kiszedem, akkor alig marad belőle valami.
2010. máj. 17. 12:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Én sem szoktam kiszedni,ez ugynevezett saláta cukkini,a rendes nagy átmérőjűnek,nagy és kicsit keményebb magja van,azt ki kell,de ezt nem,szépen megpuhul. Mit készítesz belőle? Kiváncsi vagyok,mert már nem tudom mit adjak a 9 hós lányomnak,aki csak tápszert hajlandó elfogadni ,és kb csak 5-6 kanál szilárdat. Nem rajong érte,már teljesen padlón vagyok miatt,már a mi ételeinket is próbáltam,de abból is csak 5-6 kanál. :(
2010. máj. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hát az elég idegtépő lehet :-(

Az én fiam szerencsére mindenevő.

Rakott cukkinit csináltam. Felkarikáztam a krumplit és a cukkinit, kicsit megfőztem, majd leraktam egy lábasba rétegenként krumplit, cukkinit, paradicsomot, natúr krémsajtot és a tetejére megint krumplit, majd sütőbe megsütöttem. Elvileg darált húsit is kellene bele rakni, de az most nem volt itthon :-)

Nagyon ízlett neki!

2010. máj. 17. 17:11
 8/8 anonim ***** válasza:
köszi a receptet!!!!!!!Én is kipróbálom:-))
2010. máj. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!