Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől hányhat a babám?

Mitől hányhat a babám?

Figyelt kérdés
3 hetes a babám. Egy ideig szoptattam, de egy idő után kínzás volt mindkettőnknek így ráálltam arra, hogy fejek és tápszert kap pótlásként, mert változó, mennyit tudok fejni. Tegnap egész nap majdhogynem tápszert kapott, kétszer hányt utána. Ma reggel anyatejet kapott és egy kis tápszert, az anyatejtől hányt és utána 5 percre rá megint a tápszertől. Háromszor tüsszentett is ma és izzadt..
2017. máj. 29. 08:52
 1/6 A kérdező kommentje:
Tápszerből átlag 90 mlt eszik meg, anyatejből ma 60 mlt kapot plusz 20 ml tápszert..
2017. máj. 29. 08:53
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha csak kibukik belőle az jelentheti azt is, hogy többet evett mint amennyit bírt a gyomra. Ha sugárban jön ki, na az problémás, az gyerekovos. Persze nem jelent nagy gondot, csak valami van, amit változtatni kell.
2017. máj. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
vidd el orvoshoz. lehet hogy rota vírus.
2017. máj. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hányás vagy csak visszajön a kaja? Nem összetévesztendő a kettő.
2017. máj. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha valóban hányt, nem csak bukott, akkor egy 3 hetes újszülöttet orvoshoz kell vinni.
2017. máj. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én mindenképp megmutatnám egy orvosnak, fő a biztonság, még nagyon pici a babád ahhoz, hogy találgass, mi lehet a baj.


[link]

2017. máj. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!