Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Leirnatok 5-6honapos babatok...

Leirnatok 5-6honapos babatok napirendjet (ha van)?

Figyelt kérdés

Hozzataplaltok mar? Hogy haladtok? Alvassal hogy alltok?

Koszonom



2017. máj. 30. 03:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én lányom 4,5 hónapos,de azért leírom nagyjából, hogy néz ki a napunk:

Általában 8 körül ébred, fél 9-9 között eszik először. (Tápszert, 210ml)

Innentől 3 óránként eszik szintén 210 ml-t. Persze nem kőbe vésett a 3 óra, van hogy több, van hogy kevesebb telik el. 11 körül elszundít általában 1 órára, dél körül eszik, ekkor adok neki pürét, egyelőre csak almát. Utána séta vagy csak udvar, kb. 1 óra babakocsiban. 3 körül eszik, utána néha alszik, néha nem. 6-kor megint kajcsi, aztán fél 9 körül fürdés, 9-kor az utolsó tápszer. Általában 22-kor alszik el, néha ringatva, néha magától. Éjszaka nem ébred. Nagyjából ennyi!:)

Nálatok mi a helyzet?

2017. jún. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Koszi a valaszt.

Kisfiam 5,5hos. 6kor kel 210ml tapszer.8-9kozott alszik eggyet majd 9:30korul 120ml tejpep gyumolccsel es viz :)12-1korul 240ml tap es ha szerencses vagyok alszik Kb 1,5orat. 4-5korul 240ml tap, 8kor furdes 8:30kor tapszer es alvas. Van hogy felebred ejjel akar 4-5*is mert maszni tanul almaban:( De vannak napok, mikor bekesen alszik egesz ejjel :)

2017. jún. 1. 14:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Most 6 hónapos. Reggel korán kel 5 körül, szopizik, utána alszik még 8-9-ig. Utána délután 2 körül alszik 2-3 órát megint, aztán szopi majd levegőzés, utána szopi, játék. majd este beszélgetünk szeret gagyogni és 9 körül alszunk már az utolsó szopi után.
2017. jún. 2. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3 köszi neked is.

Jól értem, hogy csak egyszer alszik a babad napközben? Nem lehet könnyű :/

2017. jún. 2. 03:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!