Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hos,6 foggal rendelkezo...

9 hos,6 foggal rendelkezo baba fogait hogyan apoljam?

Figyelt kérdés
Azt mondja a vedono h maximum dorzsoljem at kendovel vagy fogkrem nelkuli fogkefevel. De ez nem keves? Mikortol kell fogkrem?
2017. jún. 4. 23:35
 1/8 anonim ***** válasza:

En fogkefel es vizzel dörcsöltem át neki óvatosan.

Aztan ha mar ügyesen fog meg rág a kezébe is adtam( am nagyon szerette rágni a kefét mikor bujt a foga) persze felügyelet alatt.

Éves kora körül kezdtem a fogkrémezést.

2017. jún. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
22%

De, keves.

Fogkremet lehet es puha sorteju fogkefet az elso fog kibujasakor mar kellett volna.

1 ev alatt fluoridmentes fogkrem.

2017. jún. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De hogy vegyem ra h oblogesse ki a fogkremet?
2017. jún. 5. 00:38
 4/8 anonim ***** válasza:
95%

A 2. Valaszadonak tuti nincs gyereke...

Elkepzelni sem tudom azt a muveletet ahogy par honapos gyerek fogat fogkrémmel mossa... es kiöblíti a szajat.

Nem beszelve a gyerrk nyelvéről es kezerol.. labarol. Mert bizony ha valami nem jo, azt is hasznalja. (En probaltam fogkremmel egy darabig kisebb korban is. De ugy ereztem, mivel sima vizzel közreműködő (sőt, tetszett neki)ezert hatasosabb.


A masik meg valahogy ugy irt, mintha istentelen nagy bajt ko

2017. jún. 5. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kovettel volna el, es mar semmi nem segithetne.

Kedves kerdezo. Vegyel egy gyermekfogkremet. Probald ki, hatha megy.

Ha nem, marad a sima viz ez fogkefe. Es par het mulva megint megprobalod.

2017. jún. 5. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nenedent Baby fogkrém, fluorid mentes, nem kell kiköpni, direkt ilyen piciknek készül.
2017. jún. 5. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%

4- es, megsugom, van gyerekem, 2 eves.

Tudod, ha hallgattal volna , bolcs maradtal volna, ugyanis a fluoridmentes fogkremet NEM kell kikopni, ezert gyartjak babaknak az elos fog kibujasa utan!

2017. jún. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

6 hónaposomnak már a 8. Foga jött ki, azóta már ugyanúgy mosom fogkefével, nenedent fogkrémmel mint a nővérének, aki 2 éves elmúlt, de ugyanúgy megeszi az összes fogkrémet :)

Nem tudom, mikortól van, hogy már nem eszik meg, szerintem még az ovisok is bőven, de azért fogat mosni még kell

2017. jún. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!