Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valóban megbízható az Angelcar...

Valóban megbízható az Angelcare AC420-as modell, ami csak bébiőrző?

Figyelt kérdés
Nekem csak bébiőrzőre lenne szükségem és sok utána olvasás után ezt a márkát gondoltam hogy megveszem. Szerintetek?
2008. okt. 16. 09:01
 1/7 anonim válasza:
58%
Igen, nálunk bevált. Nem csak a légzés kimaradását jelzi. Például amint a baba elmozdította a fejét az ágyában, a keresztben lepedő alá dugott "örzőcsíkról", a készülék azonnal őrült zajt csapott. Így jelezte a készülék, hoy a baba nem a megszokott pozícióban fekszik az ágyában. Igazán alapos és remek munkát végez ez a kis ketyere. :)
2008. okt. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

a bébiörző nem közvetíti a szívhangot, az a légzésfigyelő nem? a bébiörző csak 2 egységből áll. az egyiket a baba mellé, a másikat a szülői ágy mellé szokták tenni vagy viszik magukkal. nem jól tudom?

amúgy szerintem megbízható termék. sokan veszik ezt a fajtát!

2008. okt. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is ez a modell van és aranyat ér.Amióta használjuk nyugodtan hagyom a kiságyban a lányomat.Mi kb 2 hete vettük még volt vele egy pelenkázó vödör is ajándékba.Nem bánod meg ha ezt veszel , tényleg megbizható termék.
2008. okt. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pelenka tároló vödör - captiva- bocsánat
2008. okt. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is olyan van.Szerintem jó,minden kis zajra bekapcsol ugyhogy biztosan hallani fogsz mindent ami a baba körül történik.
2008. okt. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A kérdező nem akar,csak BÉBIŐRZŐT!Amihez van a pelenkatartó vödör,az légzésfigyelős,nem?Nekünk olyan van,és együtt vettük.Véleményem szerint igen nagyon megbízható az Angelcare.5 hós baba anyukája
2008. okt. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az csak bébiőrző és nem légzésfigyelö és jár vele a vödör
2008. okt. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!