Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Modell szeretnék lenni!...

Modell szeretnék lenni! Megbízható ügynökségek? Van valakinek tapasztalata esetleg?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy 14 éves kor alatt nem találok semmit, de azért már utánanéztem az interneten. Van valakinek tapasztalata? Érdekelne minden apró információ.


Egy kezdő fotómodellnek megmondják, hogy kell beállnia vagy tudnia kell magától?


Tudni kell magassarkúban sétálni, és ha igen mekkora sarkúban?


171 cm, 56 kg vagyok. Fogynom kéne, ahhoz, hogy modell lehessek? A magasságom elég?


Lehetek úgy modell, ha van egy nagyobb, feltűnőbb anyajegy az arcomon?


Előre is köszönöm a válaszokat.


2011. aug. 11. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
hát ha 14 vagy,és 171 cm,valszem még nősz 5centit, tehát a magasságod elég jó én szerintem. hát ha fotómodell akarsz lenni,akkor minek a kiló? de amúgy ha kifutós,akkor kb 3-4kg-t lekell adnod számíts rá..az anyajegy szerintem gond! :S
2011. aug. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

és a méreteim:

csípő: 86 cm

derék: 72 cm

mell: 84 cm (sajnos majdnem teljesen lapos vagyok, nincs nagy mellem)

comb: 54 cm (ha rövid szoknyát veszek fel akkor szép formásnak látszik a lábam, de így centiben mérve nagyon soknak tűnik)

L/13

2011. aug. 11. 16:08
 3/5 anonim ***** válasza:

[link] Min korh:14!

görög zita modelliskolája

2011. aug. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

vmmodel, visage, elite


a kötelező min. magasság az igazi ügynökségeknél 173, mellméret mindegy, derék az maximum 63 cm, csípő max 93 cm.

szép haj, szép bőr,különleges arc.

olvasd el a www.vmmodel.hu -n hogy mi kell ahhoz hogy modell lehess! nézd meg ők milyen arcokat futtatnak, na azok a manapság menő arcok a modellvilágban.


de magyarországon kb mindenki modellnek mondja magát akiről készült 5 profi kép, pedig az igazi modellkedés nem ott kezdődik h van egy portfóliód ..

2011. aug. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem a kg-t nézik hanem a méreteket. a derekadból minimum 10 centit fogynod kell.
2011. aug. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!