Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2009. 05.24-én született még...

2009. 05.24-én született még másnak is babája? Hogy vagytok?

Figyelt kérdés
2010. máj. 18. 07:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Az egyik ismerősöm hármasikrei ezen a napon születtek. Az én lányaim június 27-én. Ezzel nem sokra mentél, bocsi.

De előre is boldog szülinapot kívánok a babádnak!

2010. máj. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi ugyan 2009.05.22-én születtünk,de elég közeli a dátum:-))Ha gondolod akkor majd írok.Ti hogy vagytok??
2010. máj. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem pedig május 26-án született a kisfiam :D!

Neked kisfiad vagy kislányod van?


Mi jól vagyunk a kisfiam már egyedül közlekedik :)!

6 fogunk van de most jön megint mert nagyon eszi a kezét :(!


Ti hogy vagytok?

2010. máj. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok


Kisfiam van, Szegeden élünk, itt is született. Nagyon gyorsan telik az idő. Szerintetek is? Pedig minden részletre emlékszem még a szülésnek.


Már kb két hónapja megy, mindenhova egyedül megy. Nem szereti a babakocsit, inkább sétál. :)

Mindent eszik amit mi, kivéve fűszereseket. Imádja az epret, de nem kap egyszerre sokat. :) Szerencsére nincs semmi allergiája és mindent megeszik.

Szeret egyedül is játszani. Egy nap csak egyszer alszik, de akkor 2,5-3 órát. Este olyan fél kilenc körül elalszik és olyan fél hét körül kel. Még kétszer szopik.

Méreteit nem tudom mert egy hónapja voltunk és majd csak csütörtökön megyünk. Legutóbb 10,65 kiló és 80 centi volt. :)


Hogy készültök a szülinapra?


Kb ennyi. Ti is meséljetek a picikétekről. És minden picinek nagyon sok boldog első szülinapot kívánok.

2010. máj. 18. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!