Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babydrem és babylove és a...

A babydrem és babylove és a pampers bugyipelusok mennyibe kerülnek és hány db ossak? Meik jött be?

Figyelt kérdés
Kinek meik jött be jobban és miért?
2010. máj. 18. 11:23
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Nekem fiam van, és végigpróbáltam a noname pelenka-diszkontostól a nagy márkáig már mindent, kiváncsiságból. Nekem a legjobb eddig a DM-es Baby soft girls and boys volt, a 4-9 kg sárga csomagolás és 30 db, a 8-18 rózsaszín?-lila? (valami ilyesmi)és 28 db van benne, 999 Ft-ért. Hátul gumis, így a cucc bennebarad :) nagyon klassz, ebben eddig nem csalódtam, már 2 hónapja használom, most már a nagyobb méretet. A márkásaknál sajnos ért már "baleset". (Ami jó volt még, és szintén ezen az áron/db-számmal, az az Auchanos - szintén sárga csomagolás - Happy talán?, és szintén gumis hátul.)
2010. máj. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi mindig pamperst használunk,de 2szer vettem már babydermes pelenkát,előszőr kiprobálni,másodszor jo áron volt.Megvoltam vele elégedve,csak megszoktam a pampers és tetszik benne az hogy vékony.A babylovet nem ismerem.
2010. máj. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én babylove-ot vettem, 28 darabos és úgy 1800 Ft körül volt. Már nem emlékszem pontosan. Csak akkor adom rá a gyerekre, ha olyan helyre megyünk, ahol le kell vetkőztetni, pl doki. Pelusból is DM-st használunk, nem vettem észre különbséget köztük.
2010. máj. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!