Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szemfog! Másnak a babája is...

Szemfog! Másnak a babája is így megszenvedi?

Figyelt kérdés
17 hós a kislányom, már vagy 2 hónapja jönnek a szemfogai...tiszta fehér már az ínye de kibújni nemakarnak a fogak. az éjszaka horror, óránként félóránként felébred, nappal állandóan a cumi lóg a szájában vagy valamit rág, folyik a nyála, iszonyú nyűgös, savas a kakija, hőemelkedése van....
2010. máj. 18. 12:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! A kisfiam 20 honapos es vasarnap ereztem eloszor hogy attorte az inyet az egyik szemfoga, a tegnap meg a masik also szemfoga. A fentieket nem tudtam megnezni, nm engedi. Borzasztoan nyugos, hisztis, alig eszik par falatot, es ez mar igy megy 3 honapja, es csak most szurta at az inyet, ugyhogy lehet nektek is eltart meg egy kis ideig, bar ha hoemelkedese van,akor szerintem ki fog bujni neki is. Dentinoxot hasznaljuk, tobb-kevesebb sikerrel. Igyekszem kenyerhejat meg minden fele kemenyebb ragcsalni valot adni neki, hatha konnyebben no ki. Kitartast Nektek is, majd csak tul leszunk mar rajtuk!
2010. máj. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

sajnos a szemfog kínozza meg a legjobban a babákat:(

fogorvosunk mondta és igaza volt

2010. máj. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!