Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 éves kislány combhajlata...

2 éves kislány combhajlata kipállott a pelustól, melegtől. Mitől múlik el? Hintőpor, vazelin?!

Figyelt kérdés
2 éves kislány combhajlata kipállott a pelustól, nem piros és nem is viszket neki, Sudocremmel kenem és mintha hámlana, de sajnos nem múlik. Ez a helyzet a fenékparton is, ahol összeér a kis feneke. Gondolom a krémtöl ahogy összeragad, nem tud szellőzni rendesen. Kentem már körömvirágkrémmel, sheavajjal, de még rosszabb lett. Mivel kenjem hogy végre meggyógyuljon? Vagy majd csak a pelus leszokással múlik el?!

2017. jún. 7. 22:24
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. jún. 8. 00:20
 12/18 anonim ***** válasza:
Cremor Refrigerans, recept nelkul kaphato! A legjobb!
2017. jún. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy már írták kamillás hintőpor kell. A saját popómra is ez vált be. Rögtön nyugtatja a kicsípett bőrt. Tovább nedvesíteni a kicsípett bőrt olaj a tűzre.

Mi a kórházban is csak ezt javasoljuk a betegeknek. A kencéktől csak lemállik a bőr.

2017. jún. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Szellőztesd sokat a bőrét! Nem pisil egész nap ő sem, kicsi rá az esély, hogy ha 10-15 percig nincs rajta pelus, akkor rögtön baleset történik. Ha meg igen, akkor feltörlöd, nagy cucc. :)

Kis ruha, se bugyi, se pelus, otthon úgyse látja senki.

Mindig ugyanazt a pelenkát használjátok? Nem lehet, hogy másfajta nem ott ér a bőrhöz? Esetleg mosható pelenka? A leszokásban is segít, mert nem olyan kényelmes, ha televan. Estére adsz rá eldobhatót, hogy ne kelljen mindig ágyneműt mosni, nappal meg a moshatót (kaki után).

2017. jún. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nekünk a czoboly-krém (legjobb!) vált be leginkább. igazából első naptól kezdve ezt használtam a pelusos kor végéig. ha nagyon csúnya volt nyáron, akkor 1-2 napig a csukamájoloajas popsikenőccsel kentem, illetve ha láthatóan piros, gyulladt volt, akkor kicsi (nagyon kicsi!) pimafucortot is kentem rá. Ezekkel 2-max3 nap alatt rendbejött és lehetett tovább a czobolyt használni.
2017. jún. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Most, hogy meleg van, minél többet legyen meztelenül!
2017. jún. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
A Bepanthen plus nagyon bevált, egy hét alatt gyönyörűen helyrehozta. Köszönöm szépen, hogy ajánlottátok.
2017. jún. 15. 15:08
 18/18 anonim ***** válasza:
Orulok hogy hasznalt:)
2017. jún. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!