Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Popsikrém teszt kinek melyik...

Popsikrém teszt kinek melyik vált be hány hónapos a babája, hipp, nivea, gabi, neogranormon, sudo, lotti, poppycream?

Figyelt kérdés
8hónapos a babám eddig 3 félét probáltunk neogranormon nagyon folyekony jol beszivodik sudo nehezen kenheto de jo krem,babydream kek tubusos szornynu volt :( olyat keresek ami konnyen kenheto es gyorsan beszivodik,tudtok ajánlani ?
2017. jún. 13. 12:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

De mi a cél, milyen problémára kell?

Mert a cinkoxidos krémek nem valók mindennapos kenegetésre.

2017. jún. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
58%
Csak a neogramm, mert az nem csípi a sebet/piros részt.
2017. jún. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi már 1,5 éve semmit nem használunk, csak pici Sudocrem-et ha netán kipirosodik neki (pl. fogzáskor).
2017. jún. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Fiamnak nagyon bevált az Infantum popsikrém, abból is a Naturland gyártótól.

A doki írta a receptet, így nagyon olcsó volt, és nagyon jó popsikrém. AMikor kimondottan piros volt, akkor használtam a Sudocrem-et, de azt nem vettem, csak a termékmintákat fogyasztottam el.

2017. jún. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekünk csak a doki által felírt gyógyszertári volt jó.
2017. jún. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárit ill. Sudocremet használtunk, de csak probléma esetén, egyébként semmit.
2017. jún. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Gyógyszertári tégelyes.a naturland infantum nem jött most be a jelenleg 8hós kislányomnál.10éve a kisfiamnál az is bevált.Sudocream és társait akkor érdemes használni,amikor kipirisodik a popsi
2017. jún. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ami könnyen kenhető és gyorsan beszívódik, nekünk két fajta volt ilyen.

Az egyik az aszódi patika saját keveréses gyógyszertárija (világos menta színe van a krémnek) illetve a naturland sima popsi krémje. Egyik se okozott kiütést nálunk és nagyon szépen kenhetőek és ha marad a popsin akkor könnyen le is moshatóak. Nem zsírosak.


Amúgy Nivea kék tubusost használunk épp. Kicsit zsíros, de eddig bevált. Popsi törlővel szépen le lehet törölni, de ha ez kimarad a fürdés előtt akkor a vízben viaskodni kell vele.

2017. jún. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekünk a Weleda vált be. Nem olyan könnyen beszívódó, de a pirosságnak nyoma sincs utána és nem utolsó sorban nem tartalmaz káros összetevőket.
2017. jún. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én sudocremet használok rá, 9 hós. Első időkben minden pelusozáskor bekentem, pár hónapja csak kaki után, illetve ha piros. Egy közepes fogyott el eddig, most egy nagy van, de épp csak a tetejéből hiányzik, nagyon kiadós krém.
2017. jún. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!