Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Csilla nevet szeretném adni...

A Csilla nevet szeretném adni a kislányomnak, jövő hónapban fog megszületni, ha minden igaz! A férjemnek nem nagyon tetszik, de nekem igen. Nektek mi a véleményetek? Esetleg, tudnátok egyéb ötleteket adni?

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen!
2017. jún. 14. 20:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Nekem az a véleményem, hogy elég sok keresztnév lehetőség létezik, és semmiképp sem akarnék olyan nevet adni a gyerekemnek, ami a férjemnek nem tetszik.
2017. jún. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
38%
Végre egy normális név, ráadásul magyar. Esetleg a Lillát tudnám javasolni, bár nekem a Csilla is tetszik.
2017. jún. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%

Nekem is tetszik, viszont ha a férjemnek nem tetszene, mást választanék.


Lány nevek közül nekünk tetszett meg a Blanka, Zita, Júlia és az Enikő név

2017. jún. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
61%
Közös gyerek, közös névválasztas elvét vallom én is. Keressetek olyat ami mindkettőtöknek elfogadható (nem baj ha nem a legkedvencebb). Esetleg Lilla, Csenge, Bella, Ella, Kamilla?
2017. jún. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%
2 nevet nem szeretnétek adni? Lehetne egy ami mindkettőtöknek tetszik és a Csilla mellé.
2017. jún. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Neki tetszik még a Kamilla,Zita,nekem pedig a Diána is szóba jöheg még. Kamilla nem!

Esetleg Zita,....de nem,nem tetszik...már el is sírtam magam...ezek csak a hormonok ugye?;(

2017. jún. 14. 21:01
 7/13 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem ronda és csincsillának csúfolnák. Amúgy sem adnék olyan nevet, ami a férjemnek nem tetszik.
2017. jún. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
14%
Nem a kedvencem, de teljesen vállalható névnek tartom a Csillát. Ráadásul több Csillát is ismertem, és rendes csajok voltak. :) Viszont azzal is egyetértek, hogy ha a férjed nem tud vele megbarátkozni, akkor bizony gyorsan neki kell ugrani még egyszer az utónév listának, és találni egy olyan nevet, amit mindketten szerettek.
2017. jún. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
22%
Önzőnek fognak tartani de a férjemnek sem tetszett a név amit én választottam a lányunknak. De mi előtte megbeszéltük, hogy a fiú nevet ő választja a lányt én. Két fiunk van és egy kislány.
2017. jún. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
12%
Engem Csillànak hívnak .Sosem tartottam szépnek .Nagyobb koromban baràtkoztam meg vele.Viszont nem lehet szépen becézni.A hideg ràz a Csillu,Csilluka;Csilluskàtól.Legjobban az kedvelem benne hogy nem olyan gyakori .De mostanàban sok újszülött kapja.Nem is értem......
2017. jún. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!