Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » És a 4 hónapos babát vinnétek...

És a 4 hónapos babát vinnétek strandra?

Figyelt kérdés

Láttam az egyik kérdezo 7-8 hónapos után érdeklődik,mi fele annyi idősek vagyunk.

Fehér kissapka,fehér body lenne rajta.szerintetek?


2017. jún. 21. 15:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
Vízbe nem vinném. Ha valami miatt strandra mennék, nagyobb testvér, nagy családi program (nálunk van ilyen), akkor elvinném, de csak az árnyékba lenne.
2017. jún. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%

A 7-8 honapis babanal 1 emberen kivul senki mas nem vinne.


Szerinted??

2017. jún. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
47%
Szerinted ha 7-8 hónapost a többség nem vinne (mert így válaszoltak), akkor kisebbet meg igen?
2017. jún. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
39%
Nem vinném
2017. jún. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
41%
9 hónapossal Tunéziában voltunk repülővel. 4 hónapos korától balcsi rendszeresen. Egy pelusban + sapiban volt az árnyékban a sátorban. Semmi baja nem volt, semmi vírust nem kapott el.
2017. jún. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
48%
A baba kedvéért nem vinném, viszont ha nektek van igényetek a strandolásra akkor igen. Felváltva úszhattok, addig a baba kint elvan az árnyékban. Mi már voltunk a 4 hónaposommal, mert van két nagy tesója. A nagyok leginkább a férjemmel fürödtek, a baba meg végig kit hűsölt az árnyékban egy strandsátorban. Én csak egyszer mentem be velük, mert szoptatok és le kellett zuhanyoznom a klóros víz után. Addig az apukája vigyázott rá. Holnap is megyünk, de a baba most sem fog medencézni, szerintem majd csak jövőre, viszont a Balatonba be fogom vinni augusztusban.
2017. jún. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
40%
6hònaposan vittük elsőnek strandra. Uszopelusban volt kis kalappal, be is vittem a vizbe. Semmi baja nem lett...
2017. jún. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
46%
Nem.
2017. jún. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
29%

Uh de foldhoz ragadt nok vannak erre ...

Mi 4 honapossal mar repultunk ...

Vinnem persze!

2017. jún. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
52%
Én vittem. Pelusban volt csak,meg kiskalap a fején. Bekened naptejjel,maradj vele árnyékban,figyeljetek a folyadékpótlásra. Semmi baja nem lesz. Nem cukorból vannak a gyerekek.
2017. jún. 22. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!