Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kitől van a baba?

Kitől van a baba?

Figyelt kérdés
exemmel tavaly augusztusba szakitottam.Majus 27.-en született meg a kislányom.CSAK hogy van egy kis gond,akkor mikor szakitottunk (aug29.) és az utolsó mensim aug.15-e volt aug.24-en voltunk utoljára együtt,utána tudtam meg hogy megcsalt....és utána aug.30-án pedig én feküdtem le valakivel...akkoriban 25-27 napos ciklusaim voltak.Szeptember 13-án teszteltem pozit.
2017. jún. 21. 23:43
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Exemnek azóta új nője van,akivel kint élnek külföldön.A másik férfi viszont velem egy városban él.Egyiküknek sem mondtam el.Csak elkezdtek pletykálni(kisváros,mindenki mindenkit kibeszél)és mikor multkor tologattam babakocsiban egy ismerősöm leállított hogy nagyon cuki kis baba,megyünk az apukájához a bárba?(a pasi pincér akivel viszonyom volt azon az estén)és rohadt ciki volt.Állitolag exem is volt azota itthon és tudja hogy szültem.
2017. jún. 21. 23:55
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
A kettő közül valamelyiké. Ezt csak teszttel lehet kideríteni.
2017. jún. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
az nagyon ciki mert akkor most mindkettőnek kéne szólni...am most jó 1 hónapos még nem látszanak a vonásai,de a két pasi ég és föld,exem szőke,kék szem,másik pasi sötét haj,barna szem...ha várok egy kicsit akkor észreveszem rajta nem?
2017. jún. 22. 00:12
 4/22 anonim ***** válasza:
92%

3,látszik,hogy nem figyeltél bioszon..

a gyerekek nem közvetlenül örökölnek mindent,hanem a génkészlet egy részét öröklik....simán örökölheti a nagyszülők tulajdonságait is,sőt az ükszülőkét is...

Arról nem beszélve,hogy a szőke gyerek bebarnulhat,a kék szemből lehet később barna...

2017. jún. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
80%

Hat nem biztos, az en fiam pl nem hasonlit egy cseppet sem az apjara kulsore, csak jellemben. De ugye azt meg egy idegen nem tudja.


Kicsit fura, hogy vedekezes nelkul szexelsz valakivel 5 nappal szakitas utan

2017. jún. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
tudod megcsaltak és k--va sz-rul éreztem magam.es akkor ott volt a kisertes..egyebkent anyum szerint csak ram jasonlit mar most..
2017. jún. 22. 01:17
 7/22 anonim ***** válasza:
88%
Nem azért,dr ezt jo lett volna tisztáznod terhesrn. Ciki v nem de kiderult volna. Igy mit diktáltál be szulésnél?ismeretlen? Gyerek szempontjábol is üenj biztosra és apuka szempontjábol is!
2017. jún. 22. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
33%
A barátnőm sem tudta, hogy kié a fia, és mit ad Isten? csak méretbeli különbségek vannak az férje, és a gyerek között. A férje alacsony, a gyerek meg magas, de az arca, az tiszta anyja.
2017. jún. 22. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
88%
Elég ha egyiküknek szólsz. Ha kiderül hogy ő az apa, akkor a másiknak már nem kell szólnod. Ha meg nem ő az apa, akkor gondolom a másik. De a gyámügy fog küldeni egy idézést, ahol meg kell jelenned és mindezt elmondanod, ők szerintem mindkét férfit megkeresik és hivatalból elrendelik a DNS tesztet.
2017. jún. 22. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
85%

Hát, ha tènyleg csak ez a kèt jelōlt van, akkor azèrt nem olyan nehèz.

Szólsz a helyi csávónak ès csináltok tesztet. Már, ha akarod, hogy legyen apa is a sztoriban!

2017. jún. 22. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!