Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mik a tapasztalatok a Sinlacró...

Mik a tapasztalatok a Sinlacról? Tényleg olyan jó a babának? Nem gond, hogy tartalmaz szacharózt?

Figyelt kérdés
6 és fél hónapos a kisfiam.
2010. máj. 19. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Az én kislányom utálja. Próbáltam pépként, pépként gyümivel, főzelékes cumival hígabban, de kiköte, elfordította a fejét, aztán visszabukta.

Most nagyon minimális adagot teszek a főzijébe sűritésre, csak hogy fogyjon, ha már megvettem. :))

2010. máj. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Most 13 hónapos a babám és 6 hónapos kora óta naponta adom!

A hígabb ételeket(gyümi, főzi) csak ezzel sürítem, és sokáig pépként is, ez volt a vacsi!

2010. máj. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A Sinlac speciális gyógyászati célra szánt tápszer. Az olyan babáknak való, mint az pl enyém, aki tejérzékeny, s ráadálus finnyás a tápszert illetően. Ő szereti, én pedig örülők h van egy pép, amit nyugodt szívvel adhatok neki.
2010. máj. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

második)

Az Én babám semmire nem allergiás( kopp-kopp), de egyszer kaptunk ajándékba, és azóta adom Neki!

Szereti!

2010. máj. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

3-as: 1 vagyok:

Az én férjem laktóérzékeny, szóval a kislányom HA-s tápszert kap egyenlőre a szopi pótlására, remélem nem lesz laktózérzékeny. Szóval tudom, hogy speckó gyógyászati tápszer, azért írta fel a dokink, de nem kell neki.

Ez van, enélkül is fel fog nőni. :)

2010. máj. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kedves Első Válaszoló!

Persze hogy fel fog nőlni nélküle. Én annak örülök, h ennyi lehetőségünk is van, h gyermekeink minnél egészségesebben fejlődjenek. Minden babának más az ízlése, van aki megeszi, van aki nem. Az enyém a gyógytápszerrel (nem is HA-s) finnyás, pedig nem adhatok neki mást. A kérdező kérdésére pedig azért hangsúlyoztam, h a sinlac gyógytápszer, mert nem feltétlen kell adni minden babának, elég drága is ahhoz (bár mi a betegség miatt fillérekért kapjuk). A szacharóz pedig igaziból fel sem tűnt benne, nem tudom, mit árt ha árt.

Remélem, Babádnál nem fog kialakulni semmilyen allergia a hajlam ellenére. Kívánom a legjobbakat!

2010. máj. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm, h. válaszoltatok.
2010. máj. 19. 19:58
 8/8 anonim ***** válasza:

Aranyos vagy, köszönöm, nem bántásból írtam amit írtam. Amúgy kipróbáltam HA-s pépet is, befalta a drágám, nagyon ízlett neki, de utána 1 óra múlva nagyon rosszul lett és egész este hányt, kihányta az egészet. Szóval azért írtam, hogy pép nélkül is fel fog nőni, mert én tuti több péppel nem fogok kísérletezni.

Sok boldogságot Nektek is!

2010. máj. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!