Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik lánynevet adnátok az...

Melyik lánynevet adnátok az alábbi családnévhez?

Figyelt kérdés
Családnév:Darabos nevek amiket kiválasztottunk:Alexa,Dorina(páromnak teszik,nekem nem)Luna(nekem spanyol nevek nagyon tetszenek),Laura,Lara(szintén párom favoritja)
2017. jún. 23. 17:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%

Az Alexát.

Nem azért, mert az tetszik. Hanem mert ha mgh-ra végződik a vezetéknév, akkor mássalhangzóval kezdődő keresztnév a szerencsés, az adja a csattanós, jól hangzó nevet, és természetesen fordítva.

Darabos Alexa


Az SD, SL egymás mellett rémes: mondd ki a neveket egyben, a vezetéknévvel, hangosan! A Darabos Lara pedig úgy hangzik, mint egy rossz nyelvtörő.

2017. jún. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%

Laura szép.

Luna, Lara, Dorina, Alexa nem tetszik. Viszont úgy, hogy Alexandra, úgy teszik.


A Darabos vezetéknévhez hosszú keresztnevet adnék, pl. Krisztina, Patrícia, Zsuzsanna.

2017. jún. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Én az Alexát választanám, de a Laura és estleg a Luna is jó.

Bár nekem a három szótagosak azért tetszenek jobban mert a vezetéknév is hosszabb.

2017. jún. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Darabos Inez
2017. jún. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem a Laura szép és jól megy hozzá. Amíg nem olvastam végig a kérdést, rögtön ezt társítottam a vezetéknévhez.
2017. jún. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire magyar családnévhez miért nem lehet magyarosabb neveket adni ? Egyedül a Laura szép, de azt svábbogár családnév mellé adnám inkább. A Luna is szép, feltéva ha állatról van szó.
2017. jún. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
44%
Első! Az S szerinted magánhangzó? Mert elég vicces hogy megmagyarázod hogy a magánhangzóra végződő névhez mássalhangzóval kezdődő keresztnév kell, de az s rohadtul nem mgh... Jó ég.
2017. jún. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ezek közül csak a Laura név tetszik, a többi nevet tutira nem adnám a gyerekemnek.
2017. jún. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Alexa, Laura


Lunát adnám, de csakis latin nyelvterületn, otthon nem.

2017. jún. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
61%

#7

Részleteznéd, te funkcionális analfabéta ÉS bunkó, hogy pontosan HOL írtam, hogy az S magánhangzó lenne?!


Idézd!

Nem fog menni.

2017. jún. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!