Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek van épített medenceje...

Akinek van épített medenceje és kisgyereke, állandó rettegésben él?

Figyelt kérdés
Akinek van, az megirna, hogy milyen tapasztalatai vannak? Hogy tiltjatok h a kozelebe menjen, mikortol hallgat rá? Mikortol lehet megtanitani uszni?
2017. jún. 27. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:
28%

Nekem nincs medencém de állandó rettegésben élnék. Mondjuk én attól is állandó rettegésben vagyok, hogy nehogy az ablak nyitva maradjon. (negyediken lakunk)

Lehet venni a medencébe medenceőrt, kb 20.000 Ft

Olyan mint egy tányér, lebeg a vízen és ha valami beleesik akkor jelez. De ha lenne medencém akkor lenne rá fedő is, csak ugye az baromi drága, olyan másfél milla egy kis medencére.

2017. jún. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

Ha lenne medencém lekeriteném h a gyerek ne tudja megközeliteni.

Ovis kortól meg tud tanulni úszni de még ha tud úszni akkor sem szabad felügyelet nélkül hagyni egy gyereket a medencével egy udvarban.

2017. jún. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Nem, mert nincsenek egyedül sosem. Ha kint vannak, akkor én is. Egyébként le van kerítve, de ez engem nem nyugtat meg. Medencétől függetlenül is csak felügyelettel vannak kint.
2017. jún. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Van medencénk de nem élünk rettegésben ( már)

. A medencéhez vezető kapu kulcsos nem érik el a gyerekek 5-11 évesek.

Már 2 éves koruktól járnak úszás oktatásra, ha bedobják a vízbe a kicsit ő is rögtön úszik fel. A nagyobb vizilabdázuk őt már annyira nem kell félteni de a kicsi most kezd biztosan úszni és nem elsülyedni, van karúszó is meg belebúlyós mellény :)

Nyáron ki sem tudom szedni a vízből őket de biztos ami biztos alapon mindig van valani felfújható kapaszkodó nekik mert mély a víz 1.90 cm. Egyedül nem mehetnek a vízhez, ha medencézni akarnak szólnak nekünk. A nappaliból és a konyhából rájuk látok.


A medencével a házat örököltük de magunktól nem csináltattam volna. Az első három évben tiszta ideg voltam, főleg a nagyobb fiam nagyon bátor volt a vízben

2017. jún. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Nekünk körbe van kerítve kovácsolt vas kerítéssel az egész. Egyelőre elég viccesen néz ki hiába pont olyan a mintája a kerítésnek, mint ami a teraszt keríti körbe, azért mégis olyan furcsa. Én le szeretném majd szedetni, ha már a kisebb is sokkal-sokkal idősebb lesz. Eleve nálunk nem tudnak kimenni a teraszról, mivel mint írtam az is körbe van kerítve és csak mi tudjuk kinyitni, meg a medence is. Ettől függetlenül néha eszembe jut, hogy a kisebbnek talán majd eszébe jut felmászni rá (sokkal elevenebb, mint a nagyobb), de egyelőre még nem tudna. Legalább bele nem is egyik sem, amikor mellette szaladgálnak. Ezen kívül van egy hatalmas segítségem. Tudom nem lehet benne 100%-ig megbízni, de két rendőr német juhászkutyának a kölyke lett a miénk, aki a szüleivel nőtt fel. Észrevettük, hogy amikor a kicsi piszkálni akarja a zárat nagyon ugat. Azt mondta a párom, hogy szerinte azért mert én mindig mérgesen rászólok a gyerekre ha csinálja. Onnan gondoljuk, hogyha a nagyobb csinálja, akkor a kutya nem ugat, mivel a nagyra nem kell rászólnom csak kérem szépen, hogy ne mutassa a kicsinek. De a kicsire elég erélyesen rá szoktam szólna, és most már a kutyusunk is rászól :D
2017. jún. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nekem lenne, nem engednek bele egyelore vizet, illetve korbekeritenem az ures medencet is... En is rohadtul aggodnek ha lenne...
2017. jún. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekunk femfalu sullyesztett van, 4 eves es 1 eves, most jottunk be pont.

Levan keritve, de mar a kicsi is tudja, hogy szolni kell,



A nagy vegig jart uszasra, mar stabil uszonak szamit a kicsi probalkozik, ot foleg fogom meg en usztatom.

1,6 m mely...


Nem rettegek biztonsagos.. a tetejen is folia van, marmint takaro folia es ugyesek is..

2017. jún. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!