Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan 8 hónap körüli baba...

Van olyan 8 hónap körüli baba aki naponta 2 x eszik főzeléket? Akkor mit eszik és mikor egy nap?

Figyelt kérdés
2010. máj. 20. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam csak egyszer eszik (délben) főzeléket, azon kívül hajnalban 2x szopik, majd délelőtt is egyszer, délután pedig általában vagy gyümölcsöt vagy tejpépet kap. Este vagy szopik vagy tápszert adok neki anyatej függvényében. Igaz, ő 7,5 hónapos (de az már majdnem 8)
2010. máj. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én 8 hos babám eszik többször 2szer 1nap fözit. Reggel tápi, 10 órai gyümi ebéd husis fözi es az uzsi maradék fözi délröl gyümivel keverve. Este tépszer. Ha nem marad délröl kb 2szer 1 héten van ilyen akkor tejpépet kap uzsira. Amugy minden nap fözök frissen neki.Ès 1-2 szer 1 héten husinélkülit is kap.
2010. máj. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia,az én babám hajnalban szopizik,kilenc körül gyümölcsöt kap rizzsel,vagy rizspehellyel,zabpehellyel dúsítva.Délre főzelék, délután uaz.,mint tízóraira és kora este ismét főzelék.Este szopi.Ehhez kétfélét főzök minden nap,egy gyümölcsös és egy zöldséges kaját,mindig reggel készítem el az egész napit,turmixolom és kimérem bébikajás üvegbe.Egész nap ezt a kétfélét eszi és semmi baja tőle.Az ebéd és az uzsi után pedig 50 gramm kiszerelésű babajoghurt is jár.Imádja ezeket a kajákat és legalább tudom,hogy mit eszik.
2010. máj. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!