Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a nevekről? Szerintetek szépek?

Figyelt kérdés

Ikerkislányoknak lenne. :)


Annabella Napsugár

Veronika Orsolya


Illetve van még egy névpárosunk, Julianna Hajnalka, amit, ha még lesz lányunk, neki szeretnénk adni. :)



2017. jún. 29. 11:03
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:

Bocsánat kicsit elírtam.


Nem úgy értem hogy Julianna - Hajnalka, hanem a kettő név egyben, azaz egy kislánynak.


Tehát nem névpáros.

2017. jún. 29. 11:05
 2/33 anonim ***** válasza:
97%
Veronika és A Julianna tetszik csak. Az Annabella Napsugár kimondottan röhejes szerintem
2017. jún. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
83%

Már ott kicseszés, hogy mindegyik név hosszú!

Egyébként sem külön-külön, sem egyven nem jók

2017. jún. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

Igazából az Annabella Napsugár a férjem szerint kicsit sok. Felvetette azt az ötletet is, hogy Annabella Hajnalka és Veronika Julianna legyen, de ott meg én érzem túlságosan hosszúnak.


Nehéz ez a névválasztás :/

2017. jún. 29. 11:12
 5/33 anonim ***** válasza:
70%

Annabella Napsugárhoz piszkosul nem illik egy Veronika Orsolya, már nem is haragudj.


Az első kettő full modern, a második meg régies.

2017. jún. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
50%

A második pár tök szép. Vagy Veronika és Viktória is szép lenne.

Az első páros nem igazán tetszik, főleg a Napsugár. Mi lenne, ha Anna és Bella lenne? :) Bár lehet, kicsit elborult ötlet.

Julianna is szép, de a Hajnalka nekem nem tetszik. Az sokkal inkább a Napsugárhoz illene, ha már itt tartunk.

2017. jún. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
68%

Én mondjuk Annabellát nem adnák, mert az eleve két külön név.

A Napsugarat meg hagyjuk, a gyerek farokfelvágva fog rohanni megváltoztatni, vagy ha nem is használja, minek?


A páromnak is dupla neve van (a második apja után "kellett"), de csak kicseszés amikor hivatalos dokumentumot kell kitöltenie és a fél élete a nevére megy rá.

2017. jún. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

A régiesek az én édesanyám és a férjem édesanyja után lennének.


De annyi biztos, ezekből a nevekből fogunk válogatni. Szóba jött a Nikolett is, de abban én még nem vagyok biztos.

2017. jún. 29. 11:14
 9/33 anonim ***** válasza:
95%
Egyik névhez se passzol a második név. Ha már mindenképp kettő kell, akkor rövidebbet válassz. Annabellat és Napsugarat en elfelejtenem a helyetekben, a gyerek gúnyt tárgya lesz ezekkel. ...
2017. jún. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
91%
A Napszgáron kívül tetszik a többi, ellenben felesleges két nevet adni. Nekem is kettő van, és csak nyűg.
2017. jún. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!