Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hoónapos babával hogyan...

5 hoónapos babával hogyan játszak, hogy ne legyek teljesen zombi már délutánra?

Figyelt kérdés
hintazas, enekles, mondokazas, meseles minden napos. setalni is szoktunk rendszeresen, de nagyon le tud farasztani, raadasul egyre kevesebbet alszik, itthon meg szalad a haz, mert semmit se lehet tole csinalni, amikor meg alszik inkabb en is aludnek, mert teljesen lefaraszt. egyebkent nagyon jo baba, ha non-stop szorakoztatva van. ejszakat szerencsere atalussza.
2017. jún. 30. 16:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
20%
Ja, nem tetszik az igazsag. Ha szalad a haz, akkor a ferjed se birja gondolom munka utan. A gyerek a szorakoztatast ugyanugy igenyli mint a rendezett, tiszta kornyezetet, marpedig ha egesz nap a gyereknek bohockodsz, akkor ez nem fog megvalosulni. De amugy nem rossz szandekbol mondtam, nekem a gyerekorvos mondta szorol szora ugyanezt mikor panaszkodtam h nehez. Es lehet h regimodu felfogas kisse, de igaz. Azota en is atgondoltam a dolgot es igyekszem tartani az egyensulyt.
2017. jún. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az én kislányom nemsokára 6 hónapos. Én lerakom a Földre. Persze szőnyeg plussz pléd van alatta. Tök jol el van pár játékkal egy darabig. Na nem mindig. Vagy a kiságyában forditva teszem be. Onnan tök más a világ neki. Én is cserélgetem a játékát!
2017. jún. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
11-es. nem nem tetszik az igazság, hanem nem ezt kerdeztem! tisztaban vagyok vele, h maskepp kene, epp ezert tettem fel kerdest, hogy megis hogyan. de ami nalam szalad a haz allapot, nalad lehet alapbol olyan minden.... koszonom mindenkinek a hasznos hozzaszolast! adamo hinta van nalunk is, egy darabig el van benne.
2017. júl. 1. 11:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!