Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen tejtermékeket adtok 8...

Milyen tejtermékeket adtok 8 hónapos babátoknak?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy milyen fajta túrót, joghurtot, sajtot.Krémtúrót is ehet lassan?

Köszönöm a válaszokat!


2010. máj. 20. 14:07
 1/9 A kérdező kommentje:

Hú!Bocsi!Most láttam, hogy nemrég feltettek egy hasonló kérdést.

Bár arra nem érkezett válasz:(

2010. máj. 20. 14:09
 2/9 anonim ***** válasza:
Könnyű és finom natúr joghurtot kap, teszek bele neki gyümit. Adtam már neki aktíviát is, azt is natúrt, aztán itt olvadtam, hogy a bifidus miatt nem szabad, úgyhogy azt hanyagoljuk (bár a védőnő javasolta azt). Sajtot trapistát, főzibe reszelve, de magában is megeszi, ha reszelve van. Túrót még nem kapott, de szerintem azt is csak sima túrót fog először kapni, gyümivel vegyítve. Viszont tejfölös ételt már kapott (sóskamártást, krumplifőzeléket), tej nem volt benne.
2010. máj. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
danoninót. gyümölcs joghurtokat mást még nem kap.
2010. máj. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én eddig Bakony túrót, Cserpes és Activia natur joghurtot és kefírt adtam eddig. Bolti krémtúrót 1 éves korig biztos nem adok. És majd lassan kap Trappista sajtot is.

8 hós

2010. máj. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! Majdnem mindenféle joghurtot kap!Milli krémtúró!Milka rudi! Sajtok mindenféle! Camping sajt!Danonino.
2010. máj. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Fura, hogy mindenki Activiat ad, pedig mint rávilágított itt az oldalon valaki, a Danone honlapja szerint 2! éves korig nem ajánlott :(.


Babajoghurtot meg hiába keresek, sehol sem találok. CSak valami babadesszertet Yogo felirattal, de még csak hűtve sincs...


Én írtam ki szintén ilyen kérdést, bocsi az offért.

Én tegnap végül laktóz mentes Spar free joghurtot vettem neki, mert az ajánlott parmalat sem volt. A többiben (pl KÉF) pedig tejporon át minden vacak volt...

2010. máj. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
10 hós korától kap danone v milli natur joghurtot,kefirt most fog kapni 11 hósan. Semmi mást nem adtam még neki.
2010. máj. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Most olvasom a danone activia oldalán hogy 2 év alatt nem ajánlott DE! az is mellé van írva hogy mint minden más tejtermék! Vagyis a tejtermék miatt nem ajánlják 2 év alatt és nem a bifidusz miatt. Ugyanis 2 év alatt semmilyen tej fogyasztása nem ajánlott, DE! joghurtot már szoktunk korábban is adni, így ez is ugyanolyan joghurt mint a többi, így adható.

Én mindig ezt adom a lányomnak 7-8 hónapos kora óta. Semmi baja nincs tőle. Ezzel főzöm a főzelékeit is. Most egy éves!

2010. máj. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2010. máj. 20. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!